Tapetų klijai

Tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene rankų darbo tapetai yra aukščiausios kokybės, kurių grožis atsiskleidžia bet kokio stiliaus namuose. Tapetų klijai yra tarsi taškas ant „i“, kuris visiškai garantuoja šią aukščiausią kokybę. Juk, pasibaigus remontui, niekas nenori patirti apmaudo pastebėjus netolygiai priklijuotus tapetus ar dar blogiau – nuo sienos atšokusius tapetus.

 

Tapetų klijai Little Greene – tai itin kokybiški klijai, pagaminti krakmolo pagrindu. Kambario tapetavimas bus daug malonesnis ir greitesnis, nes naudojant šiuos klijus tapetai iškart puikiai kimba, o kartu ir gerai slysta. Tai ypač svarbu klijuojant raštuotus tapetus, kuomet idealiam rašto atitaikymui svarbus kiekvienas milimetras. 

 

Prieš klijuodami tapetus, būtinai atidžiai patikrinkite, kur reikia tepti klijus: ant sienos ar paties tapeto. Visa instrukcija parašyta ant tapetų rulono.

 

Little Greene klijai tapetams pasižymi tokiomis savybėmis:

 

• juos lengva naudoti, tad tapetų klijavimas gali tapti smagiu užsiėmimu visai šeimai,

• klijų nereikia maišyti,

• klijai parduodami 2,5 kg ir 5 kg talpos induose,

• įsigiję 2,5 kg talpos indą išklijuosite maždaug 3 standartinio dydžio rulonus.

 

 

Tapetų klijai Farrow & Ball  pasižymi išskirtine savybe – mažu šarmingumu, todėl tapetų klijavimas vyks sklandžiai, be jokių nepageidaujamų efektų. Tai miltelių pavidalo klijai, paruošti specialioje pakuotėje. Remonto metu ją galima naudoti ir kaip klijų matavimo indą, todėl jūsų kambario sienų tapetavimas vyks daug patogiau ir lengviau.

 

Su viena Farrow & Ball klijų pakuote išklijuosite iki 5 rulonų Farrow & Ball tapetų.

 

Nežinote, kiek tiksliai rulonų reikės jūsų kambario tapetavimui, tad sunku apskaičiuoti, kiek kainuos ir tapetų klijavimas? Kreipkitės į parduotuvės Namai ir objektai konsultantus.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.