Eksperto konsultacija Jūsų namuose

Ar Jums sunku išsirinkti spalvą, rasti spalvų derinius, tinkančius Jūsų namams? Tai padaryti padės Didžiojoje Britanijoje stažuoti mūsų studijos spalvų ekspertai.
Vienas iš mūsų parengtų spalvų konsultantų Jus aplankys Jūsų namuose ir išanalizuos Jūsų asmeninį skonį bei reikalavimus. Spalvas derins naudodamas Farrow&Ball ir Little Greene spalvų paletes. Įvertindamas Jūsų namų architektūrą, turimus baldus, tekstilę ir kitas interjero detales sudarys derinčių spalvų kombinacijas, kurios pavers Jūsų namus stilingais, jaukiais ir ypatingais.


Kaip užsisakyti Jūsų namų spalvų konsultaciją?
Skambindami į mūsų studiją Vilniuje tel.: +370 5 2030 840 arba užpildydami žemiau esančią formą.
Kiek ilgai truks Jūsų namų spalvų konsultacija?
Per vieną valandą spalvos konsultantas ras sprendimus maksimaliai 4-iems kambariams. 
Galimi ir 90min., ir 2-jų valandų seansai.
Kiek toli mūsų konsultantai keliauja? 
Keliaujame po visą Lietuvą. Vilniaus apskrityje atvykstame nemokamai, į kitus miestus skaičiuojame kuro sąnaudas.
Kiek kainuoja spalvų konsultacija?
Privati Jūsų namų spalvų konsultacija kainuoja €190 už 1val., €250 už 90min. ir €320 už 2-jų valandų konsultaciją.
Iš ko susideda spalvų konsultacija?
Spalvų konsultantas susisieks su Jumis ir aptars Jūsų norimų spalvų schemas. Prieš atvykstant surinks visą įmanomą informaciją apie Jūsų interjerą, įskaitant baldus, tekstilę, architektūrą ir paruoš Jūsų namams skirtus spalvų derinius. 
Konsultantas įvertins Jūsų namų erdvę, šviesą bei išsiaiškins Jūsų stilių. Su Jumis aptars spalvų variantus, kurie labiausiai tiks Jūsų asmenybei ir pakonsultuos kokiems paviršiams kokius dažus naudoti, kad atskleistų Jūsų namų dvasią.
Kas laukia atlikus spalvų konsultaciją?
Po konsultacijos Jūs gausite pilną ataskaitą su išsamiais komentarais apie pasirinktas Jūsų namui spalvų schemas, dažų rūšių panaudojimą skirtingiems paviršiams bei dažų kiekius, reikalingus įgyvendinti Jūsų projektą.

UŽPILDYKITE EKSPERTO KONSULTACIJOS NAMUOSE FORMĄ

Siųsti