Paslaugos

SPALVŲ KONSULTACIJA STUDIJOJE

Ar jūs esate reiklus savo aplinkai? Ar jums trūksta laiko spalvų išsirinkimui? Ar jus domina pasaulinės tendencijos, o galbūt norite rasti savo asmenybę atspindinčius spalvų derinius? Jeigu įsirenginėjate naujus namus ar atėjo laikas atsinaujinimui - užsukite į mūsų studiją konsultacijai.
Spalvų ekspertai patars spalvų dizaino ir techniniais dažų klausimais. Spalvų ekspertai - tai jautrūs spalvai žmonės, susijęs su interjero dizaino mokslu ir oficialiai apmokyti Farrow & Ball bei Little Greene gamintojų. Jie padės pasirinkti spalvas atsižvelgiant į jūsų asmenybę, stilių ir būsto architektūrą.  
Mūsų salone rasite XXL dydžio spalvų pavyzdžių sieną su tikrais dažais dažytomis lentelėmis. Jos įkvėps, padės pajusti ir išsirinkti tinkamiausias spalvas.
Jūsų patogumui taip pat turime ir dažų mėginėlius - mažos talpos dažų skardines skirtas spalvos pasirinkimo testams namuose.  

Spalvų ekspertai pasitelkę pagalbines priemones ir tarptautinę patirtį spalvų pasirinkimą pavers maloniu jūsų gyvenimo įvykiu.

 

SPALVŲ KONSULTACIJA JŪSŲ NAMUOSE

Jeigu jūs ketinate dekoruoti didelę erdvę ar ieškote išskirtinių sprendimų - galime pasiūlyti spalvų konsultaciją namuose. Konsultacijos metu vienas iš spalvų ekspertų aplankys jus jūsų namuose ir išanalizuos jūsų asmeninį skonį bei reikalavimus. Įvertinęs jūsų namų architektūrą, šviesą, turimus ar planuojamus įsigyti baldus, tekstilę ir kitas interjero detales, pasiūlys derančių spalvų kombinacijas, kurios labiausiai tiktų jūsų erdvei ir pakonsultuos kokiems paviršiams kokius dažus naudoti, kad geriausiai atsiskleistų jūsų namų dvasią. Spalvas derins naudodamas rinktines dizainerių Farrow&Ball ir Little Greene spalvų paletes.

Po konsultacijos bus paruošta išsami analizė su komentarais apie rekomenduojamas spalvų schemas, dažų rūšių panaudojimą skirtingiems paviršiams bei dažų kiekius, reikalingus įgyvendinti jūsų projektą.

Kaip užsakyti jūsų namų spalvų konsultaciją?

Spalvų konsultacijai studijoje išankstinio užsakymo nereikia, ji teikiama vietoje ir yra nemokama.
Kiek ilgai truks spalvų konsultacija namuose?
Trukmė priklausys nuo būsto dydžio. Per vieną valandą spalvos konsultantas ras sprendimus maksimaliai 4-iems kambariams. 
Galimi ir 90min., ir 2-jų valandų seansai.
Kiek kainuoja spalvų konsultacija?
Privati jūsų namų spalvų konsultacija kainuoja €190 už 1val., €250 už 90min. ir €320 už 2-jų valandų konsultaciją. Vilniaus apskrityje atvykstame nemokamai, į kitus miestus skaičiuojame kuro sąnaudas.

Klientai:
Architektai, interjero dizaineriai, baldų gamintojai, statybų rangovai, viešos ir privačios įstaigos, individualūs asmenys.

Dėl spalvų konsultacijos namuose skambinkite į mūsų studiją Vilniuje tel.: +370 5 2030 840 arba rašykite adresu info@namai-objektai.lt.

 

DAŽYMO PASLAUGOS

Mes labai rimtai ir atsakingai žiūrime į spalvų parinkimą, dažymą ar tapetavimą.
Mūsų dažytojai - tapetuotojai yra apmokyti specialistai, supažindinti su visais gamintojo reikalavimais ir užsiimantys tik dažymu-tapetavimu, todėl darbą atlieka nepriekaištingai. Kiekviena Farrow&Ball ir Little Greene spalva turi savo spalvos gruntą, kiekvienas paviršius turi savo paskirties dažą, todėl yra labai svarbu pažinti produktą ir jį naudoti taip, kaip reikalauja gamintojas. Tokiu būdu yra išgaunamas tikras dažo spalvos efektas, spalva lėčiau blunka o sugalvojus perdažyti spalvos tikslumas atitiks 99,3%, tai akiai nepastebima paklaida. Rezultate, galite būti tikras, kad naudojant aukščiausios kokybės produktą gausite aukščiausios kokybės paslaugą.

Dėl dažymo paslaugų skambinkite į mūsų studiją Vilniuje tel.: +370 5 2030 840 arba +370 625 57524 arba rašykite adresu mindaugas@namai-objektai.lt.

Kokybės faktoriai:

  • Farrow&Ball ir Little Greene dažai yra A+ klasės, bekvapiai ir ekologiški.
  • Prekiaujame vandens pagrindo ir aliejiniais dažais visiems įmanomiems paviršiams, visomis spalvomis, įvairiomis talpomis. 
  • Spalvos tikslumas garantuojamas 99,3% tikslumu, ar tai būtų dažai 100ml mėginėlyje, ar 5l talpoje.
  • Farrow & Ball ir Little Greene dažų bei tapetų deriniai yra kruopščiai atrinkti dizainerių ir turi savo individualią istoriją. 
  • Tapetai išsiskiria autentiškumu, yra pagaminti spaudos būdu, naudojant ne cheminį rašalą, o ekologiškus dizainerių dažus, todėl idealiai dera.

 

DAŽŲ – SPALVŲ DIRBTUVĖS

Ar kada pagalvojote, kad dažymas gali teikti malonumą?

Ypatingoje aplinkoje, artimoje kompanijoje ir su kokybiškais dažais - gali.

Kviečiame prisijungti prie mūsų organizuojamų privačių renginių dekoro studijoje „Vakaras dažų - spalvų dirbtuvėse kartu su Prosecco“. Tai puiki dovana darbuotojų kolektyvui ar draugų grupei. Tai galimybė atitrūkti nuo darbų ir kartu pabūti kūrybiškoje aplinkoje, susipažinti su spalvų ypatybėmis bei išmokti dekoruoti.
Vakaro metu spalvų ekspertas suteiks galimybę pajusti kaip reikia dažyti įvairius medinius ir molinius interjero objektus naudojant Farrow&Ball bei Little Greene dažus. Dirbtuvių metu kiekvienas dalyvis turės galimybę atrasti savo spalvą ir dažymo malonumą.

Ko reikės?

Jūs būsite aprūpinti viskuo, ko prireiks šio kūrybinio proceso metu. Dirbtuvių metu vaišinsime Prosecco putojančiu vynu ir namo kiekvieną išlydėsime su nudažytu objektu ir dovanų krepšeliu.
Kokia dirbtuvių trukmė?
2 val.
Kokia dirbtuvių kaina?
Kaina asmeniui €60. Maksimalus vietų skaičius 6-8.
Kaip užsisakyti?
Skambinkite tel. Vilniuje +370 5 2030 840 arba rašykite el. paštu dirbtuves@namai-objektai.lt