Akustinis tinkas „Fade“

Garso izoliacija „Fade“ – novatoriškas sprendimas garsui sugerti


Garso izoliacija „Fade“ – tai akustinės medžiagos ir tinko sistema, sukurta iš aukščiausios klasės medžiagų, itin gerai sugerianti garsą ir turinti begalines pritaikymo galimybes.

Garso izoliacija „Fade“ ir jos išskirtinė sistema – tai naujas sprendimas, iki minimumo patalpose mažinantis nereikalingą garsą. „Fade“ akustinė medžiaga susideda iš specialios akustinės vatos (jos storis yra 20 ar 40 mm priklausomai nuo reikalingo izoliacijos lygio), o ant viršaus užtepamas 4-5 mm akustinis tinkas. Būtent tinkas yra šios sistemos unikalumas, nes per purų ir korėtą paviršių jis sugeria visą garsą į save ir ne tik izoliuoja patalpas nuo išorinio triukšmo (ką paprastai daro tradicinė sienų garso izoliacija), bet sugeria aidą bei kitus erdvės garsus patalpos viduje. Taip garso izoliacija „Fade“ sukuria tylios prabangos komforto jausmą, kuris dažnai lieka neįvertintas statybų ar remonto metu ir vėliau tampa dideliu diskomfortu bei neišsprendžiama problema.

   

Garso izoliacija „Fade“: išskirtinės akustinės sistemos savybės

 

Nereikalingų garsų ir aido sugeriamumas

„Fade“ akustinio tinko vidaus  triukšmo sugeriamumo kofecientas (NRC) siekia net 1.0 skalę. Ši medžiaga priskiriama A klasės sugeriamumo lygiui. Dėl tokio aukšto NRC lygmens, „Fade“ akustinė sistema išsprendžia nereikalingo garso problemą visose patalpose, ypač su aukštomis lubomis, pvz., apartamentuose, biuruose, nuosavuose namuose, sporto ir pramogų centruose, svetingumo ar švietimo srityse, viešosiose erdvėse, muziejuose.

 

Patogi instaliacija

„Fade“ akustinės sistemos instaliacija inovatyvi, kokybiška, patogi ir paprasta, tinkama bet kokio paviršiaus padengimui: tiesioms ar lenktoms sienoms, lygioms ar skliautuotoms luboms, arkoms ir kitiems netradiciniams architektūriniams sprendimams. Rinkoje tai yra vienintelė tokio plonumo, lankstumo ir triukšmo sugėrimo akustinė sistema.

 

Paviršių galima glaistyti ir šlifuoti  

„Fade“ akustinė sistema atveria plačias modernaus interjero kūrimo galimybes, nes instaliacijos metu tinko paviršius šlifuojamas švitriniu popieriumi, ir taip išgaunamas gan lygus paviršius.

 

Tinką galima pigmentuoti bet kokia NCS ir RAL spalva

 

Garso izoliacija „Fade“: akustinės sistemos instaliavimo būdai

 

Tiesioginis instaliavimas

Akustinė plokštė instaliuojama tiesiai ant gipso kartono plokštės, betono ar medžio paviršiaus panaudojant klijus ar mechaniškai pritvirtinama su specialiomis „Fade“ veržlėmis. Taikomas taip vadinamas sumuštinio principas.

Tiesiai ant rėmo

Akustinė plokštė pritvirtinama su nerūdijančiu 400 mm medvaržčiu ir specialiomis „Fade“ veržlėmis.

Be akustinės plokštės

Akustinis tinkas tiesiogiai užpurškiamas ant gruntuoto gipso kartono ar betono 3 mm storio sluoksniu.


Kur kreiptis

Visus „Fade“ akustinės sistemos instaliavimo darbus atlieka profesionali „Namai ir objektai“ komanda.

Dėl projekto įgyvendinimo ir įkainių, konsultacijos ir pavyzdžių kreiptis į „Namai ir objektai“

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.