Cochin

TRES TINTAS fototapetai, pavadinimu “Cochin”, yra egzotiško rašto su dviem indiškais simboliais: drambliais ir povais, tiksliau, jų puošniomis uodegomis. Kaip ir būdingai šiai fototapetų kolekcijai, abu motyvai persipina vienas su kitu, o kūrybiškai parinktos spalvos bei kitos detalės dar labiau sustiprina meniškumo įspūdį. Interjeras, dekoruotas tokiu raštu, atrodys išties nepakartojamai. Galima pasirinkti iš 5 spalvų variantų. 

TRES TINTAS fototapetai priklauso kolekcijai “Pentimento”, kurioje glaudžiai susilieja meniškumas ir aukšto lygio meistriškumas. Susidaro įspūdis, kad visi šios kolekcijos fototapetai iš kažkur atsirado savaime, be didelių kūrėjo pastangų. Tai yra vienijantis kolekcijos bruožas, nes patys raštai yra labai skirtingi. Netikėti spalvų deriniai, kūrybiškas žaidimas išblukimo efektu, visiškai skirtingų elementų panaudojimas, suteikiantis netikėtumą, geometrinės figūros, gėlės ir viskas taip originaliai susijungia, jog iš pirmo žvilgsnio sunku patikėti, jog tai yra fototapetai, o ne meno kūrinys. 
 

Suma: 62,56 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.
Svoris: 1kg.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.