Gruntas ,,Farrow & Ball"

Gruntas, kaip ir apskritai kruopštus paviršiaus paruošimas dažymui, yra lygiai tokia pat svarbi remonto dalis kaip ir dažymas.

 

Taisyklė paprasta – gruntas yra pagrindas dviem esminiams dalykams: spalvai ir atsparumui. Jei paves gruntas, jūsų dažomas paviršius taip pat atrodys nekokybiškai, o patys dažai praras tokias svarbias savybes kaip spalvos gylis, patvarumas ir ilgaamžiškumas. Taigi kad sienų paruošimas dažymui būtų tinkamas, gruntas tikrai nėra ta prekė, kuriai galima sutaupyti ar tiesiog nekreipti didelio dėmesio.

 

Farrow & Ball ir Little Greene gruntas, kaip ir dažai, pagamintas naudojant tokias pat natūralias medžiagas ir turtingus pigmentus. Gruntas su pigmentu duoda dar stipresnį pagrindą spalvai, kuri įsisodrina iki tokio gylio, kad tampa tikra, maloni žiūrėti ir namuose sukuria jaukią atmosferą. Jis taip pat leidžia sienai kvėpuoti, tad jūsų namai bus sveikesni ir be kenksmingų medžiagų. Galima sakyti, kad tai yra ekologiškas gruntas.

 

Renkantis gruntą, reikia atkreipti dėmesį į du dalykus:

 

• spalvą – grunto spalva turi absoliučiai sutapti su dažų spalva,

• paviršių – nes skirtingam paviršiui yra taikomas skirtingas gruntas.

 

Pats sienų paruošimas dažymui neužims itin daug laiko, nes gruntą reikia tepti tik vieną kartą, o jis išdžiūna per dvi valandas. 

 

Farrow & Ball gamina gruntą visiems populiariems populiariems paviršiams:

 

sienų gruntas,

gruntas metalui,

gruntas luboms,

gruntas grindims,

gruntas medienai (vidaus ir lauko),

gruntas mūrui ir tinkui,

gruntas nuo medžio šakų ir dervų (vidaus ir lauko medžiui).

 

Visus išvardintus produktus galima įsigyti šioje el.parduotuvėje arba dažų ir tapetų parduotuvėje Namai ir objektai Vilniuje.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.