Dažų spalvų paletė nemokamai

Jei nusprendėte, kad jums reikalingi dažai sienoms, o gal apskritai vidaus dažai, dažų paletė yra pirmas žingsnis, nuo kurio patariame pradėti kurti savo unikalų namų interjerą. 

 

Kodėl verta užsisakyti tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene dažų paletes?

 

Dažų paletė į jūsų namus atkeliaus nemokamai (spalvų paletė nemokama, siuntimo mokestis įskaičiuotas pagal gyvenamą vietą).

• Kiekvienas spalvos lapelis ne atspausdintas spausdintuvu, o nudažytas tikrais dažais, tad paletės spalvų tonai idealiai atitinka realius dažus, kuriais dažysite savo namų sienas ar kitus paviršius.

• Tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene dažų paletėse visi lapeliai nudažyti matinės emulsijos dažais, nes būtent jie geriausiai atskleidžia tikrąją spalvą.

• Kitoje dažų paletės pusėje – trumpa informacija apie konkrečius dažus: pavadinimas, numeris, glaustas aprašymas.

• Taip pat rasite svarbią praktinę informaciją: kokiems paviršiams tinka tam tikri dažai, kokios talpos induose jie parduodami, kokio dydžio plotą (kv.m.) padengia.

• Parodytas vienos spalvos, kuria nudažyti skirtingi paviršiai, pavyzdys, tad patys įvertinsite, kaip skiriasi tos pačios spalvos niuansai ir  blizgumas.

• Informacija Farrow & Ball dažų paletėje pateikta anglų k., Little Greene – anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, olandų k.

 

Kai išsirinksite labiausiai patikusias spalvas, kitas mūsų rekomenduojamas žingsnis - dažų mėginėliai. Čia yra Farrow & Ball dažų mėginėliai, o čia - Little Greene dažų mėginėliai, o čia - Paint and Paper Library dažų mėginėliai.

 

Norite įsitikinti, ar teisingai suskaičiavote jums reikalingą dažų kiekį? Paskambinkite pasitarti su Namai ir objektai konsultantais.

 

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.