Dažų dirbtuvės

Dažų dirbtuvės – tai nauja paslauga Vilniuje, kuri moko kurti, džiaugtis ir atrasti spalvingą dažų pasaulį bei išmoko praktiškų dalykų, kuriuos galėsite sėkmingai pritaikyti savo buityje.

 

Ar kada pagalvojote, kad dažymas gali teikti malonumą? Ne? Dažai jums pirmiausia asocijuojasi su nemaloniu kvapu ir gausiai aptaškytais rūbais? Nesijaudinkite. Farrow & Ball ir Little Greene ekologiški dažai neturi jokio stipraus kvapo, priešingai, jie net savotiškai maloniai kvepia, o patyręs spalvų ekspertas pasistengs, kad nutiškusių dažų ant rūbų būtų kuo mažiau. Nes dažų dirbtuvės yra vieta, kur ateinate ne dirbti, o patirti malonumą!

 

Namai ir objektai organizuojamos dažų dirbtuvės yra puiki proga draugų grupei, šeimos nariams ar darbuotojų kolektyvui smagiai kartu praleisti laiką besimokant naujų dalykų. Vadovaujant spalvų ekspertui, susipažinsite su begalinėmis spalvų derinimo galimybėmis, sužinosite daug praktiškų patarimų apie dažus (taip, tai irgi yra labai įdomu!) ir, čiupę teptuką į rankas, dažysite įvairius medinius ar molinius daiktus. Jūs ne tik patys pamatysite, kaip paprastas daiktas keičia išvaizdą pagal tik jūsų sugalvotus spalvų derinius, bet ir pajusite, kaip gera kurti linksmoje aplinkoje, vis užmetant akį pažiūrėti, kaip sekasi dažyti jūsų kaimynui.

 

Be to, tai puiki galimybė kitaip, neįprastai praleisti laiką su savo šeima ir vaikais. Farrow & Ball ir Little Greene yra ekologiški dažai, tad vaikams dažyti su jais yra visiškai saugu. 

 

Trumpa informacija apie Namai ir objektai dažų dirbtuves:

 

• užsiėmimo trukmė – 2 val.,

• užsiėmimo metu būsite visiškai aprūpinti visomis reikalingomis priemonėmis,

• pasibaigus dirbtuvėms, namo išeisite su nudažytu daiktu ir dovanų krepšeliu,

• vienu metu dirbtuvėse gali dažyti 6-8 žmonės,

• kaina vienam žmogui – 60 €.

 

Patiko dažų dirbtuvės? Susisiekite su Namai ir objektai konsultantais ir užsisakykite vietą.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.