Slapukai

1.1 UAB „Namai ir Objektai“ („Bendrovė“) elektroninėje parduotuvėje naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti vienus elektroninės parduotuvės naudotojus („Asmenys“) nuo kitų. Tokiu būdu Bendrovė gali užtikrinti malonesnę patirtį Asmenims, naršantiems elektroninėje parduotuvėje, bei tobulinti pačią elektroninę parduotuvę.

1.2 Slapukai - tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie su Asmens sutikimu saugomi Asmens naršyklėje ar įrenginyje.

1.3 Bendrovės veikloje naudojami „analitiniai“ slapukai. Jie leidžia Bendrovei atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus, leidžia matyti, lankytojų veiksmus elektroninėje parduotuvėje. Slapukų pagalba Bendrovė gali patobulinti elektroninę parduotuvę, pavyzdžiui, užtikrinant, kad lankytojui būtų paprasčiau rasti ieškomą informaciją.

1.4 Atkreiptinas dėmesys, kad Bendrovės reklamos partneriai taip pat gali naudoti savo slapukus, kurių Bendrovė kontroliuoti neturi galimybių.

1.5 Asmuo gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Atkreiptinas dėmesys, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), Asmeniui gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi elektroninės parduotuvės funkcijų.