„Farrow & Ball“ tapetų raštai

Tai tapetų katalogas, skirtas būtent Farrow & Ball rankų darbo tapetų raštams. Čia jūs galite iškart pamatyti, kaip konkretus raštas atrodo tam tikrame interjere. 

 

Galbūt jus domina tapetai vaikams? Atkreipkite dėmesį į žaismingą raštą su bitėmis, kurį įkvėpė Žozefinos Bonapart miegamajame rasta šilkinės medžiagos skiautė. Gal svajojate, kad jūsų svetainę puoštų violetiniai tapetai, bet neįsivaizduojate, ar tikrai jūsų 2 kambarių buto interjeras neatrodys rėksmingai? Nuotraukose rasite pavyzdžių, kaip suvaldyti ryškų interjerą. 

 

Farrow & Ball kolekcijose vyrauja ir gėlėti tapetai, ir gausiai dekoruoti ar rytietiškais motyvais paskaninti raštai. Ir net jei jūs tiksliai žinote, kad jūsų tapetai miegamajam kambariui turi būti ne raštuoti, o būtent vienspalviai tapetai, galite pasirinkti iš pastelinių, itin delikačių spalvų paletės.

 

Ši nuotraukų galerija padės greičiau nuspręsti, koks raštas jums patinka labiausiai ir kaip jis atrodys būtent jūsų namuose. Kartu tai puikus įkvėpimo šaltinis, parodantis, kad jūsų mažos virtuvės interjeras ir viso buto dizainas gali būti originalus ir harmoningas.

 

Didžioji dalis to paties rašto Farrow & Ball tapetų turi skirtingus atspalvius, kuriuos pamatysite paspaudę ant pasirinktos nuotraukos. Pasirinkimas bus didesnis, o kartu jums neteks nusivilti, kad patinka raštas, bet netinka tapeto spalvos. 

 

Jei nusprendėte tapetuoti vieną kambario sieną, Namai ir objektai konsultantai padės išrinkti dažų spalvą kitoms sienoms. Būtent Farrow & Ball dažais yra nudažytas visų tapetų pagrindas, o visas spalvas rasite dažų kataloge.  Patys dažai sienoms sukurti taip, kad padėtų jums gauti tolygų, kontrastingą ar keliomis spalvomis vienas kitą papildantį interjerą. 

 

Beje, svarbi detalė – šie ekologiški tapetai yra padengti specialiu sluoksniu, kuris užtikrina patvarumą ir praktiškumą. Jų paviršių galima nuvalyti, tad jie ištikimai tarnaus kaip virtuvės tapetai ar net vonios tapetai.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.