Caleira

TRES TINTAS fototapetai, pavadinimu “Caleira”, yra puikus optinio meno įtakos pavyzdys. Kruopščiai suderintos spalvos žaidžia su griežtomis linijomis ir sukuria vienodą, bet tikrai nenuobodų vaizdą. Interjeras, dekoruotas tokiu raštu, atrodys itin šiuolaikiškas. Galima pasirinkti iš 3 spalvų variantų. 

TRES TINTAS fototapetai priklauso kolekcijai “Lemon”, kurią sukūrė grafinio dizaino studija tuo pačiu pavadinimu, mėgstanti eksperimentuoti kurdama tapetų raštus ir baldus. Eksperimentas bei platus požiūris atsispindi ir tai, kokie yra jų sukurti fototapetai. Juos sunku sutalpinti į vienus rėmus. Tapybiški spalvų perėjimai, inspiracija iš gamtos ir gausūs augalų motyvai, prabangus marmuro efektas ar žaidimas optiniu meniu – šie fototapetai pasižymi itin plačia įvairove. 
 

Suma: 62,56 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.
Svoris: 1kg.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.