Choiva

TRES TINTAS fototapetai, pavadinimu “Choiva”, yra kūrybiškas dviejų spalvų – baltos ir juodos, vaizdinys iš skirtingų taškelių ir brūkšnelių. Tai dar vienas meniškas grafinio dizaino pavyzdys, primenantis vaiko piešinį. Interjeras, dekoruotas tokiu raštu, atrodys itin originaliai. Galima pasirinkti iš 1 spalvos varianto. 

TRES TINTAS fototapetai priklauso kolekcijai “Lemon”, kurią sukūrė grafinio dizaino studija tuo pačiu pavadinimu, mėgstanti eksperimentuoti kurdama tapetų raštus ir baldus. Eksperimentas bei platus požiūris atsispindi ir tai, kokie yra jų sukurti fototapetai. Juos sunku sutalpinti į vienus rėmus. Tapybiški spalvų perėjimai, inspiracija iš gamtos ir gausūs augalų motyvai, prabangus marmuro efektas ar žaidimas optiniu meniu – šie fototapetai pasižymi itin plačia įvairove. 
 

Suma: 62,56 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.
Svoris: 1kg.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.