Gallo

TRES TINTAS fototapetai, pavadinimu “Gallo”, yra su stambiu gėlių raštu, išsidėsčiusiu per visą vaizdinį. Tačiau tai nėra paprasti fototapetai su gėlėmis. Pablukimo efektas, į geometrines formas padalintas fonas, ant kurio matomas tai ryškesnis, tai blyškesnis klasikinis raštas suteikia šiam raštui originalumo. Interjeras, dekoruotas tokiu raštu, atrodys šiuolaikiškai romantiškas. Galima pasirinkti iš 3 spalvų variantų. 

TRES TINTAS fototapetai priklauso kolekcijai “Pentimento”, kurioje glaudžiai susilieja meniškumas ir aukšto lygio meistriškumas. Susidaro įspūdis, kad visi šios kolekcijos fototapetai iš kažkur atsirado savaime, be didelių kūrėjo pastangų. Tai yra vienijantis kolekcijos bruožas, nes patys raštai yra labai skirtingi. Netikėti spalvų deriniai, kūrybiškas žaidimas išblukimo efektu, visiškai skirtingų elementų panaudojimas, suteikiantis netikėtumą, geometrinės figūros, gėlės ir viskas taip originaliai susijungia, jog iš pirmo žvilgsnio sunku patikėti, jog tai yra fototapetai, o ne meno kūrinys. 
 

Suma: 62,56 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.
Svoris: 1kg.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.