BREDGADE DP

Dažai tinkas, kurio spalva yra pakylėja. Ją įkvėpė architektūros formų ir šviesos draugystė.
 
Dažai tinkas “Bredgade” pavadinimas pasiskolintas iš vienos garsiausių gatvių Kopenhagoje, Danijoje. Joje driekiasi istorinio paveldo rūmai, Marmurinė bažnyčia, kerinti rokoko stiliumi ir auksinėmis detalėmis, pagrindinė miesto aikštė ir Kastellet fortas.

Dažai tinkas “Bredgade” spalva – tai medaus atspalvių kupina spalva. Ji simbolizuoja nuostabius Bredgage gatvės pastatus, kai juos apšviečia ryški vidurdienio saulė, o spalva iš minkštos rusvai gelsvos pasikeičia į kerinčią geltoną. Tad jei ieškote saulėtų ir minkštų tonų, ši spalva yra būtent jums.

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.