GAMMEL STRAND DP

Dažai tinkas, kurio spalva pereina nuo lengvai rožinės iki lašišos tonų. Tai šilta, bet kartu ir žemiška spalva.

Dažai tinkas “Gammel Strand” pavadinimą įkvėpė centrinėje Kopenhagos dalyje esanti gatvė. Ji žavi XVIII-XIX a. pastatais, kurių stogai padengti žavingomis terakotos čerpėmis. Kur bepažvelgsi, Gammel Strand gatvė kupina kultūros bei istorijos: tai ir spalvingas Thorvaldsens muziejus, ir prabangūs Christiansborgo rūmai.

Dažai tinkas “Gammel Strand” spalva – tai gyvybinga spalva, kuri bet kokiam interjerui suteikia unikalumo bei modernumo, o tuo pat metu neužgožia kitų interjero objektų. 

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.