HERLUF TROLLES GADE DP

Dažai tinkas, kurio spalva skleidžia ramybę. Kūrėjai šiai spalvai surado aukso vidurį tarp natūralios baltos ir šviesiai pilkos. Būtent dėl savo atspalvio šie dažai tinkas sukuria niekada nesenstantį foną bet kokio pobūdžio interjere. 

Pavadinimas “Herluf Trolles Gade” pasiskolintas iš garsios gatvės Kopenhagoje, kur driekiasi Nyhavn kanalas su įsimintino grožio pastatais ir Danijos karališkuoju teatru. Minėti pastatai – tai ikoniška baroko laikų mūro meistrystė, o medžiaga, iš kurios jie pastatyti, įkvėpė sukurti spalvą “Herluf Trolles Gade”.

Dažai tinkas “Herluf Trolles Gade” savo sudėtyje neturi jokių pigmentų ir yra pagamintas iš rupiai susmulkinto akmens. Tikra jo sudėtis atspindi ir tikrą spalvą. Štai kodėl “Herluf Trolles Gade” – tai grynumą vertinančio žmogaus pasirinkimas. Padengti ant sienų, šie dažai tinkas nepaprastai gerai sugeria šviesos šilumą ar vėsą, o šešėlių minkštumas primena debesis.

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.