PRINSESSEGADE DP

Dažai tinkas, kurio spalva primena klasikinius pastatus iš plytų ir molio. Ši spalva sujungia natūralias interjere panaudotas medžiagas su kitokios kilmės medžiagomis. 

Dažai tinkas “Prinsessegade” pavadinimas atsirado Kopehagoje iš gatvės, kurioje įsikūrusi kūrybinė erdvė “The Audo”. Joje išvysite ilgą namų, pastatytų iš raudonų plytų arba nudažytų prigęsusios rožinės tonais, eiles. Būtent spalva “Århusgade” sukurta išskirtinai “The Audo” erdvei dekoruoti.

Dažai tinkas “Prinsessegade” spalva – tai elegantiška spalva, kuri pakylėja interjero atmosferą. Ji dovanoja jausmingumą, gamtos pojūtį ir eleganciją.

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.


 

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.