RUE ALÉZARD DP

Dažai tinkas, kurio spalva yra tamsiausia iš visų “St. Leo” spalvų. Tai ypač sodrus ir turtingas pilkos tonas. Tai pavyko pasiekti ypatingos mineralų sudėties dėka, kai natūralūs pigmentai visiškai paveikia mažiausias daleles.

Dažai tinkas “Rue Alézard” pavadinimas yra susijęs su Tulono regionu Prancūzijoje. Rue Alézard gatvėje stovi namai, pastatyti iš tamsiai pilko akmens. Būtent šio akmens tonams, primenantiems granitą, ir artima “Rue Alézard” spalva. 

Dažai tinkas “Rue Alézard” spalva – tai apsiniaukusi spalva, kuri interjerui suteikia paslapties. Kai tokią spalvą paliečia šviesa, ji sukuria įvairių tonų šešėlius, kurie vyrauja nuo tamsiai pilkos iki juodos ir magiškai veikia mūsų nuotaiką.

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.