RUE BOTTERO DP

Dažai tinkas “Rue Bottero”

Dažai tinkas, kurio spalva yra natūrali šilta smėlio spalva. Šios spalvos šerdis – paprastumas ir platus pritaikymas. Ji nuostabiai papildo iš natūralių medžiagų pagamintas interjero detales ir stambius daiktus, pvz., baldus.

Dažai tinkas “Rue Bottero” pavadinimą gavo iš mažos Nicoje, pietų Prancūzijoje, esančios gatvelės. Joje kultūra susilieja su jūros ramybe. Ištaigingi Art Deco stiliumi dekoruoti muziejų fasadai, katedros ir prabangūs pastatai maudosi gausioje saulės šviesoje. Būtent tokia yra su niekuo nesumaišoma Provanso atmosfera.

Dažai tinkas “Rue Bottero” atspindi akmens ir saulės harmoniją, matomą Nicos architektūroje. Ši spalva pakylėja žemišką interjerą. Kambario, kurio visos sienos dekoruotas šia nuostabia spalva, interjeras atrodo nepakartojamai. 

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.