VIA AURELIA DP

Dažai tinkas, kurio spalva tradicinį natūralų akmenį. Šios spalvos tonas svyruoja nuo rusvai gelsvos iki pilkos su lašeliu rudos.

Dažai tinkas “Via Aurelia” pavadinimą pasiskolino iš antikinės Romos gatvės, nutiestos dar 241 a. pr. Kr. Ji driekiasi žavingu maršrutu palei Tirėnų ir Ligūrijos jūras, kai, keliaujant iš Romos į Nicą, galima aplankyti Pizą, Genują, Sanremą. Šių vietovių dvasią ir atspindi dažai tinkas “Via Aurelia”.

 Dažai tinkas “Via Aurelia” – tai žemiška ir universali spalva, tinkanti įvairioms erdvėms. Ji ypač nuostabiai žaidžia su šviesa ir kaskart atskleidžia vis kitą savo subtilumo pusę, kai per ją slenka besikeičianti dienos šviesa. 

 

“St. Leo” tinkas dengiamas 2 kartus (su voleliu dažant dažus tinką ant paviršiaus) ir 2 kartus impregnuojama apsauginiu sluoksniu, paliekant atsparų 3-5 % matišką paviršių.

Turint 10 litrų talpos indą, galima padengti 5-7 kv. m. (skaičiuota dviem kartams)

St.Leo tinko dengimo video gidas, spauskite čia.

St.Leo tinko impregnavimo video gidas, spauskite čia.

Jei norite, kad paskaičiuotumėme kiekį, padėtume išrinkti spalvas ar atsakytume į jūsų klausimus, spauskite “Kontaktai”.

Pasirinkite dydį ir kiekį
Suma: 0,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.