Ekologiški dažai „Little Greene“

Ekologiški dažai ir paveldas – kas gali sieti šias visiškai priešingas sąvokas?

 

Dažų istorija – su tokiu daugeliui negirdėtu apibūdinimu mus supažindina britų kompanija Little Greene, įsikūrusi šalia Mančesterio. 

 

Vaizdžiai tariant, kiekvienas Little Greene dažų lašas yra persisunkęs istorija. Ir tai ne vien skambus posakis. Net 300 m. patirtis kuriant aukščiausios kokybės dažus, kurių dėka visame pasaulyje bet kokio stiliaus namų interjeras tampa gražus ir ilgaamžis.

 

Little Greene dažų paletė – tai 191 spalvų lobynas, kurių originalumas siekia nuo pat karaliaus Jurgio laikų XVII a. iki šiuolaikinio žmogaus poreikių. Kompanijos dizaineriai daug laiko praleidžia archyvuose ir bendrauja su garsiais restauratoriais, siekdami kuo tiksliau atkurti praėjusių laikmečių spalvas. 

 

Šių neįtikėtinų pastangų rezultatas – laikui nepavaldi dažų paletė, kurioje kai kurios spalvos, išsaugant autentiškumą, yra specialiai prigesintos (dėl tuo metu riboto pigmentų pasirinkimo), o kitos – stebėtinai ryškios, nes tokia buvo to laikotarpio mada. Tai išties vienintelė dažų paletė, kur originali 7 dešimt. oranžinė puikuojasi šalia autentiškos karaliaus Jurgio laikų pilkos ir 1930-ųjų išblyškusios melsvos.

 

Tai aukščiausios klasės dažai, kurių kokybe Little Greene lygiai taip pat pagrįstai didžiuojasi. Tik natūralios, pačios geriausios medžiagos ir didelis pigmentų kiekis – tokia sudėtimi išsiskiria šie ekologiški dažai. Ekologija ir rūpinimasis žmonių sveikata persmelkė viską: pradedant pačius dažus ir baigiant perdirbamus metalinius indus. Kadangi Little Greene dažai sukurti vandens pagrindu, šie vandeniniai dažai tinkami dekoruoti vaikų kambarį, vaikiškus baldus ir žaislus.

 

Svarbiausia, kad dėl ekologijos visiškai nereikia aukoti neįtikėtino spalvos gylio ir subtilumo bei praktiškumo. Spalva, kurią matote paletėje, absoliučiai atitinka tą, kurią įsigysite parduotuvėje, nesvarbu, ar tai būtų grindų dažai, fasadiniai dažai, dažai metalui ar dažai medienai.

 

Taigi sienų dažymas bus malonus darbas, nes Little Greene dažais labai tolygiai padengsite paviršių, neturėsite nuolat įkvėpti nemalonaus kvapo, dažai greitai džiūsta, o nudažytas sluoksnis visiškai nepersimato. Na, o jei nutiks nelaimė, ir jums prireiks nudažyti nedidelį išteptą plotą, galite būti ramūs – naujai užteptas plotas visiškai nesiskirs nuo visos sienos spalvos. Tad Little Greene – dar ir ekonomiški dažai.

 

Little Greene surado aukso vidurį, kai dažai išsaugo ir praktiškumą, ir kuo daugiau savo tikrosios spalvos, iš matinės nepereinant į blizgumą. Tai išties geriausi dažai sienoms ir kitiems paviršiams, kuriuos veikia oro sąlygos, žmonių buitis ir laikas.

 

Norite išbandyti Little Greene dažus? Dažų mėginėliai – patariame pradėti nuo jų.

 

Kaip Little Greene dažų spalvos atrodo interjere? Spauskite ant nuorodos Interjero galerija.

Skaityti...
Rodoma nuo 1 iki 150 iš 250 (2 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.