Knygos

Knygos apie interjerą yra neišsenkantis šaltinis ir tiems, kas visiškai neįsivaizduoja, kaip turi atrodyti jų namų interjeras, ir tiems, kas jau domisi šia sritimi, gerai žino, kas yra interjero dizainas ir ieško originalių sprendimų.

 

Trys skirtingos knygos apie interjerą, kurias išleido Farrow & Ball, kupinos pačių įvairiausių interjero pavyzdžių, pradedant nuo prabangių rūmų ir baigiant šeimos namais. Dizainas šiose knygose išties įspūdingas, tačiau vien gražiomis nuotraukomis knygos nesibaigia.

 

Šios knygos pirmiausia yra puikus praktinis pavyzdys, kaip derinti dažų spalvas, koks netikėtas ir įvairus gali būti sienų dekoravimas tapetais, kas yra dažų ir tapetų derinimas. Taip pat sužinosite, kokios svarbios yra interjero detalės, kokius baldus ir daiktus rinktis, kad jie dar labiau atskleistų kambario ar visų namų stilių. Tai išties praktiškos knygos, kurias perskaitę daug patarimų galėsite patys pritaikyti savo ar kitų žmonių namuose, jausitės daug drąsesni ir kūrybiškesni! 

 

Na, o kad knygose parodytus interjerus galėtumėte su pasitikėjimu įgyvendinti savo aplinkoje, Farrow & Ball spalvų knyga – vėduoklė ir Little Greene spalvų knyga taps ištikimais jūsų padėjėjais renkantis spalvas savo ar klientų namuose.

 

Patiko spalvos? Farrow & Ball dažų paletė pilna įvairiausių atspalvių!

 

Jus žavi tapetai? Little Greene tapetų mėginėliai gali nemokamai atkeliauti į jūsų namus.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.