Dažymo įrankiai

Dažymo įrankiai atrodo smulkmena, bet ta smulkmena gali gerokai pagadinti visą reikalą ir netgi padaryti nuostolių. Dirbant pigiais ir netinkamais įrankiais sienų dažymas taps ilgu ir daug kantrybės reikalaujančiu darbu. Apie lubas net nekalbame!

 

Būdami tikrais dažų profesionalais ir tiesiog apsėsti dažymo manija, Farrow & Ball ir Little Greene sukūrė tokius dažymo įrankius, kurių kokybė taip pat yra aukšto lygio. 

 

Teptukas, pagrindinė dažymo priemonė, yra pagamintas iš sintetinių šerelių, o kotas – iš beržo medžio. Sintetiniai šereliai užtikrina lengvą ir švelnų dažymą, o dažant ant paviršiaus nelieka jokių teptuko žymių. Paviršius, kurį dažote tokiu teptuku, taps neįtikėtinai lygiu, o spalva, žaisdama su šviesa, atskleis visą savo grožį.

 

Lygiai toks pat kokybiškas yra ir vidutinio minkštumo, trumpo plauko volelis iš poliesterio, kuriuo dažant ant paviršiaus nelieka jokių taškelių.

 

Tiems, kas mėgsta patys atlikti remonto darbus, sienų dažymas ir net lubų dažymas pavirs ne vienu iš darbų, kurį reikia kuo greičiau padaryti, o maloniu atsipalaidavimu. Nes būtent jūsų rankoje laikomas teptukas ar volelis leidžia iki galo įsitikinti ir pačiam patirti, kokie neprilygstami yra Farrow & Ball ir Little Greene dažai!

 

Dažymo įrankiai skirti dažyti įvairaus dydžio paviršius, tad ir parduodami teptukai yra skirtingo pločio: nuo 25 mm iki 100 mm. Jei dažysite lubas, vienoje vietoje jums paruoštas visas komplektas: volelis, volelio kotas ir volelio dėklas.

 

Ir galiausiai – Farrow & Ball ir Little Greene dažymo įrankiai yra ilgaamžiai. Dažant ir baigus dažyti teptukai visiškai išlaiko savo formą. Po darbo juos tereikia nuplauti muiluotu vandeniu, tad neišleisite papildomų pinigų pirkdami aplinkai kenksmingą spiritą. 

 

Esame tikri, kad Farrow & Ball ir Little Greene ekologiškai dažai bei dažymo įrankiai padės jums pasiekti tokį rezultatą, kuriuo galėsite kasdien didžiuotis.

 

Nekantraujate pradėti dirbti? Įkvepianti dažų interjero galerija padės sužinoti, ką ir kokiomis spalvomis galima nudažyti!

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.