Dažų mėginėliai „Farrow & Ball“

Dažų mėginėliai yra visiškai nauja patirtis, renkantis spalvas savo namams. Jums bus daug lengviau nuspręsti, kokia spalva nudažyti kambario sienas, lubas, baldus, kaip padaryti, kad visas jūsų namų interjeras taptų toks, apie kokį svajojate.

 

Dažų mėginėlius galite užsisakyti tiesiai į savo namus. Jūs sutaupysite laiko, nes nereikės važiuoti į dažų ir tapetų parduotuvę Namai ir objektai, ilgai rinktis iš gausybės spalvų ir tą pačią dieną apsispręsti, kuris atspalvis jums patinka labiausiai. O jeigu jų ne vienas, o trys ar daugiau? 

 

Taigi kas yra Farrow & Ball dažų mėginėliai

Tai 100 ml talpos indas, kuriame yra lygiai tokios pačios spalvos Farrow & Ball dažai, kokie parduodami didesnės talpos induose. Į mėginėlius įpilama tik matinė - kreidinė emulsija (2% blizgumas), nes ji sugeria šviesą, neatsispindi ir geriausiai atskleidžia spalvą. Mėginėlyje esantys dažai yra aukščiausios kokybės, nes visus dažus ir jų spalvas – tiek esančius įprastose dėžėse, tiek mėginėlių induose – kompanijos ekspertai nuolat ir griežtai tikrina savo laboratorijose. 

 

Užsisakius mėginėlį, du kartus nudažykite A4 formato lapą ir, pridėję prie sienos, stebėkite, ar jums patinka pasirinkta spalva, kaip ji atrodo konkrečiame kambaryje. Patariame pridėti nudažytą lapą prie sienos skirtingose kambario vietose ir esant skirtingam apšvietimui. Spalvos gylis vienaip atrodys netoli lango esant natūraliai dienos šviesai ir kitaip – vakaro prietemoje, kai įjungtas tik vienintelis šviestuvas ant stalo. Pažaiskite su nudažytu lapu, dieną ar kelias palaikykite jį su guma priklijuotą prie sienos ir stebėkite, kaip, žiūrint į spalvą, keičiasi jūsų nuotaika ir kambario interjeras.

 

Išbandyti dažų mėginėlį savo namuose – tai labai praktiškas ir ekonomiškas sprendimas. Pirmiausia, kad įsitikintumėte, kad išsirinkta spalva yra tikrai jūsų spalva, nereikia dažyti visos sienos. Galite tiesiog žaisti su nudažytu lapu. Antra, neteks patirti nemalonaus apmaudo, kai po remonto dažai sienoms atrodo visiškai kitaip nei tikėjotės. Kai renkatės dažus savo namuose, tikimybė, kad išsirinksite būtent tai, kas labiausiai tinka jūsų namų interjerui, yra daug didesnė.

 

Galų gale, jei jus vargina remontas ir nuolatinis važinėjimas po parduotuves, dažai sienoms ar lubu dažai yra ta prekė, kurią galite išsirinkti neskubėdami ir su pasimėgavimu. Prabanga rinktis ir gyventi lėtai – tokią netikėtą dovaną jums nori padovanoti Farrow & Ball, gaminanti aukščiausios kokybės dažus.

 

Domina interjeros idėjos? Įkvepianti dažų interjero galerija pilna puikių interjero pavyzdžių.

 

Nusprendėte dažyti? Pasidomėkite, koks gruntas jums reikalingas.

Skaityti...
Rodoma nuo 1 iki 150 iš 157 (2 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.