Dažų mėginėliai „Little Greene“

Dažų mėginėliai yra visiškai nauja patirtis, renkantis spalvas savo namams. Jums bus daug lengviau nuspręsti, kokia spalva nudažyti kambario sienas, vonios vamzdžius, medinius baldus, kaip padaryti, kad visas jūsų interjero dizainas taptų toks, apie kokį svajojate.

 

Dažų mėginėlius galite užsisakyti tiesiai į savo namus. Jūs sutaupysite laiko, nes nereikės važiuoti į dažų ir tapetų parduotuvę Namai ir objektai, ilgai rinktis iš gausybės spalvų ir tą pačią dieną apsispręsti, kuris atspalvis jums patinka labiausiai. O jeigu jų ne vienas, o trys ar daugiau? 

 

Taigi kas yra Little Greene dažų mėginėliai

 

Tai nedidelės talpos indas, kuriame yra lygiai tokios pačios spalvos Little Greene dažai, kokie parduodami didesnės talpos induose. Į mėginėlius įpilama tik matinė - kreidinė emulsija (2% blizgumo), nes ji sugeria šviesą, neatsispindi ir geriausiai atskleidžia spalvą. Mėginėlyje esantys dažai yra aukščiausios kokybės, nes visus dažus – tiek esančius įprastose dėžėse, tiek mėginėlių induose – kompanijos ekspertai nuolat ir griežtai tikrina. 

 

Užsisakius mėginėlį, du kartus nudažykite A4 formato lapą ir, pridėję prie sienos, stebėkite, ar jums patinka pasirinkta spalva, kaip ji atrodo konkrečiame kambaryje. Patariame pridėti nudažytą lapą prie sienos skirtingose kambario vietose ir esant skirtingam apšvietimui. Spalvos gylis vienaip atrodys netoli lango esant natūraliai dienos šviesai ir kitaip – vakaro prietemoje, kai įjungtas tik vienintelis šviestuvas ant stalo. 

 

Patariame nedėti nudažyto lapo prie visiškai baltos spalvos ar kelių nudažytų lapų vienas šalia kito. Toks spalvų pasirinkimas yra gan klaidinantis, tad po remonto bendras įspūdis, koks yra jūsų namų dizainas, gali būti kiek kitoks. Pažaiskite su nudažytu lapu, dieną ar kelias palaikykite jį su guma priklijuotą prie sienos ir stebėkite, kaip, žiūrint į spalvą, keičiasi jūsų nuotaika ir kambario interjeras.

 

Išbandyti dažų mėginėlį savo namuose – tai labai praktiškas ir ekonomiškas sprendimas. Pirmiausia, kad įsitikintumėte, kad išsirinkta spalva yra tikrai jūsų spalva, nereikia dažyti visos sienos. Galite tiesiog žaisti su nudažytu lapu. Antra, neteks patirti nemalonaus apmaudo, kai po remonto lubų dažai atrodo visiškai kitaip nei tikėjotės. Kai renkatės dažus savo namuose, tikimybė, kad išsirinksite būtent tai, kas labiausiai tinka jūsų namų interjerui, yra daug didesnė.

 

Galų gale, jei jus vargina remontas ir nuolatinis važinėjimas po parduotuves, dažai sienoms ar lubų dažai yra ta prekė, kurią galite išsirinkti neskubėdami ir su pasimėgavimu. Prabanga rinktis ir gyventi lėtai – tokią netikėtą dovaną jums nori padovanoti Little Greene, kurios pastangų rezultatas – itin aukštos kokybės ekologiški dažai

Domina interjero idėjos? Įkvepianti dažų interjero galerija pilna puikių interjero pavyzdžių.

Skaityti...
Rodoma nuo 1 iki 150 iš 277 (2 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.