Spalvų konsultacija namuose

Konsultacija namuose yra tinkama išeitis tam, kas ieško profesionalaus ir asmeniško sprendimo būtent konkrečiai savo aplinkai. Ją užsisako individualūs asmenys, viešos ir privačios įstaigos, architektai, interjero dizaineriai. 

 

Namai ir objektai spalvos ekspertas atvyks į jūsų namus, kur įvertins namų architektūrą, šviesą, turimus ar planuojamus įsigyti baldus, tekstilę, kitas interjero detales, pasikalbės apie jūsų asmeninį skonį, lūkesčius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar jus domina naujai pastatyto namo interjeras, ar senesnio buto interjeras, gausite asmeniškai jums paruoštą analizę apie parinktus spalvų derinius, dažų ir tapetų derinius, sužinosite, kokius dažus naudoti skirtingiems paviršiams, koks reikalingas dažų kiekis, rulonų skaičius ir pan. Po tokios konsultacijos beliks tik kuo greičiau pradėti remonto darbus! 

                                                                 

Trumpa informacija apie konsultaciją namuose:

 

• ji trunka 1 val., 90 min. arba 2 val. – viskas priklauso nuo jūsų namų dydžio, 

• per 1 val. spalvų ekspertas gali įvertinti ir pasiūlyti spalvų derinius maksimaliai 4 kambariams,

• jei konsultacija vyks Vilniuje ir Vilniaus apskrityje, atvykimas yra nemokamas, jei reikia važiuoti į kitus miestus, skaičiuojamos kuro sąnaudos,

• konsultacijos kaina: 1 val. – 190 € +PVM, 90 min. – 250 €+PVM, 2 val. – 320 €+PVM.

• užsisakyti konsultaciją namuose galite susisiekę su Namai ir objektai konsultantais.

• Užsisakius šią paslaugą, Namai ir objektai parduodamiems dažams skiriama 10% nuolaida.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.