„Farrow & Ball“ ekologiški tapetai

Ekologiški tapetai, kuriuos sukūrė senas tradicijas turinti britų kompanija Farrow & Ball, išsiskiria trim esminėmis savybėmis. Tai gilios spalvos, nuostabūs raštai ir aukščiausia kokybė. 

 

Neišsenkantys šaltiniai, iš kurių įkvėpimo semiasi kompanijos dizaineriai, yra XVIII-XIX a. tapetų paveldas, kuriuo garsėja turtingi Didžiosios Britanijos namai, taip pat audinių skiautės, damasko raštai ir įvairios meno kryptys. Tai iš praeities prikelti raštai, kurie, nupūtus dulkes ir parinkus šiek tiek kitokias spalvas, vėl atgyja mūsų namuose, o kambarių interjeras ir visas namų dizainas įgauna netikėto originalumo ir laikui nepavaldaus grožio.

 

Farrow & Ball tapetų gamybos procese iki šiol taikomas rankų darbas, sujungtas su modernia technologija. Didelę pigmentaciją turintys ekologiški dažai, o ne rašalas, kaip įprasta daugelyje gamyklų, yra šių tapetų pagrindas. Kruopštus rankų darbas ir tikras meistriškumas reikalingas, pavyzdžiui, atspaudžiant kai kuriuos tapetų raštus, kai ant bloko ranka išraižomas itin detalus raštas ir atspaudžiamas ant nudažyto popieriaus. 

 

Ne veltui šie rankų darbo tapetai yra itin vertinami ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir visame pasaulyje.

 

Tie, kuriuos žavi klasikinis interjeras ar Provanso stiliaus intrerjeras, gali pasirinkti iš nepamirštamų raštų su gėlėmis ir lapais, kuriuos turi klasikiniai tapetai ar tapetai su damasko raštais. Jie puikiai tinka kaip, pavyzdžiui, miegamojo kambario tapetai. Taip dekoruotas jūsų miegamasis sukurs šviesią nuotaiką, ramybę ir atsipalaidavimo pojūtį, o taip pat rūpinsis jūsų sveikata, nes Farrow & Ball yra ekologiški tapetai

 

Jeigu jums patinka drąsaus interjero idėjos, stambūs raštai, sodrios ir kontrastingos spalvos sukurs namuose eklektikos įspūdį ir vis labiau populiarėjantį maksimalizmą. Galite būti tikri – toks svetainės interjeras bus karšta tema tarp jūsų draugų ir pažįstamų. Beje, visiškai netikėtą efektą gausite, jei nuspręsite, kad jūsų lubų tapetai bus ne vienspalviai, o raštuoti!

 

Farrow & Ball kuria ne tik tapetus su gėlėmis. Tapetai su ornamentais, juostuoti tapetai, tapetai su geometriniais raštais – jų yra įvairiausių atspalvių ir skirtingos paskirties kambariams. Jei jūsų galvosūkiu tapo tapetai paaugliams ar vaikiški tapetai berniukams, pasidairykite į minėtų raštų kolekcijas. Galbūt ten slypi idėjos namams, kuriuos kuriate.

 

Trūksta idėjų? Tapetų interjero galerija suteiks įkvėpimo!

 

Išsirinkote tapetus, bet nežinote, kaip jie atrodys būtent jūsų namuose? Čia sužinokite, kas yra tapetų mėginėlis ir kaip jį gauti nemokamai.

Skaityti...
Pagal raštą
Pagal stilių
Rodoma nuo 1 iki 150 iš 362 (3 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.