Fototapetai ,,Tres Tintas"

 

Fototapetai “Tres Tintas” – tiems, kas interjere nori sukelti įspūdį.

Šis įspūdis nereiškia kažko itin beprotiško spalvų ar vaizdo prasme, kuo mes grožimės, bet esame linkę palikti žurnalų puslapiams ar parodoms.

 

Fototapetai “Tres Tintas” yra kai kas kita. Tai meistriškas žaidimas su grafikos dizainu, skirtingomis meno kryptimis, gamtos vaizdais ir kūrybiškumu, kurį sunku apčiuopti, įvardinti žodžiais, bet kuris patvirtinta – taip, tai yra nepaprasta.

Kompanija “Tres Tintas” savo veiklą pradėjo dar 1965-aisiais. Šeimos verslas iš Barselonos išsiplėtė į tarptautinę kompaniją, kuri dabar ne tik kuria savo kolekcijas, bet ir pritaiko fototapetus pagal patalpos išmatavimus.

 

Fototapetai, kurie dažnai dar yra žinomi kaip 3d tapetai, yra šiuolaikiško, miestietiško, avantgardinio stiliaus. Jie iškart padiktuoja toną, sukuria tam tikrą atmosferą, provokuoja, todėl labai gerai atsiskleidžia didelėse erdvėse: viešbučiuose, SPA centruose, restoranuose, viešose erdvėse ir kt. 

3d tapetai taip pat tinka individualiame interjere, jei ieškote originalių sprendimų, pavyzdžiui, norite sukurti akcentinę sieną. “Tres Tintas” 3d tapetai yra teminiai, nurodo kryptį, kas dominuoja kuriamame interjere. Pavyzdžiui, jei norite išgauti efektą, kur sienos raštai yra išblukę nuo laiko, jums teks ieškoti patyrusio meistro, restauratoriaus arba brangaus buto senamiestyje su orginalia siena. Fototapetai šį įspūdį sukuria pigiau ir taip kokybiškai, kad toks sienos vaizdas atrodo tikroviškai ir neprimena kičo. Tai yra tikro šiuolaikiško dizaino pavyzdys.

 

Kai kam gali kilti klausimas, kuo 3d tapetai skiriasi nuo įprastų tapetų? Tapetai savo raštu sukuria gražų, harmoningą vaizdą. 3d tapetai – tai išspręstas vaizdinys, kuris sukelia įspūdį, diktuoja nuotaiką, atneša žaidimo elementą. Jeigu jame panaudoti gamtos vaizdai, pvz, fototapetai gėlės ar fototapetai gamta atrodys itin gyvi ir realūs. Jei tai labiau meno, grafikos ir fantazijos derinys, tokie 3d tapetai sužavi ir nustebina.

 

Visi fototapetai “Tres Tintas” yra dviejų tipų: pagaminti iš įprasto, tvirto popieriaus ir iš vinilo, kuris turi grublėtą paviršių, primena audinį ir yra malonus liesti. Abiejų rūšių 3d tapetai  yra atsparūs drėgmei ir saulės spinduliams, nedega, yra klijuojami tiesiai ant sienos, o jei po kurio laiko darysite remontą, juos lengva nuplėšti nuo sienos. 

Beje, dėl savo atsparumo drėgmei “Tres Tintas” yra tinkami fototapetai virtuvei, koridoriui, voniai, ypač jei nudažysite NAMAI IR OBJEKTAI parduodamu specialiu, nuo drėgmės dar labiau apsaugančiu ekologišku laku.

 


Techninės savybės

 

Rinkdamiesi “Tres Tintas” fototapetus, pirmiasia išsirinkite, kokio tipo fototapetų norite. Jie yra 3 tipų:

 

1. Įprasti fototapetai, kurių standartinis išmatavimas yra 50 cm x 10 m. Šių tapetų raštas pasikartoja žingsniu, ant sienos jie klijuojami kaip įprasti tapetai, o išklijavus pamatysite visą jūsų išsirinktą vaizdą. Nurodyta kaina yra už 1 ruloną. 

 

2. Freskos tipo fototapetai, kur parodytas vaizdinys ant sienos pritaikomas priklausomai nuo sienos išmatavimų. Taigi kad ir kokio dydžio būtų jūsų siena, freskos tipo fototapetai ant jos neatrodys nei per daug išdidinti, nei per daug sumažinti, o būtent tokie, kokius matote nuotraukoje. Kad vaizdas neišsikraipytų, turite pasakyti sienos išmatavimus, pagal kuriuos NAMAI IR OBJEKTAI konsultantas paskaičiuos kainą. 

Standartiškai freskos tipo fototapetai yra 370 cm x 270 cm arba 400 cm x 275 cm. Visas vaizdinys yra padalijamas į 50 cm pločio rulonus, paruoštus tapetavimui. Freskos tipo fototapetų nurodyta kaina yra už 1 kvadratinį metrą, pagal individualius išmatavimus jie pagaminami ir pristatomi per savaitę.

 

3. Panelės tipo fototapetai, naudojami kaip sienos akcento detalė, kaip didžiulis modernus paveikslas, kuris gali būti įrėmintas dekoratyviniais apvadais ar pagal panelės išmatavimus į specialiai suformuotą vietą sienoje. Tai dar vienas naujas būdas nestandartiškai papuošti interjerą. 

Standartinis panelės tipo fototapetų dydis yra 100x300 cm. Visas vaizdinys yra padalijamas į 50cm pločio rulonus, paruoštus tapetavimui. Panelės tipo fototapetų nurodyta kaina yra už 1 kvadratinį metrą. 

 

Išsirinkus, kokio tipo 3d tapetai jums labiausiai patinka, taip pat galite pasirinkti norimą spalvą, nes dauguma raštų turi ne vieną spalvos variantą. 

Fototapetų - vaizdinių kainos yra parašytos standartiniam dydžiui. Jei Jūsų siena yra didesnė nei standartinis dydis tuomet kaina gali keistis, priklausomai nuo pasirinkto rašto ir jūsų sienos dydžio.
 

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.