Sienų dangos ,,Lincrusta" raštai

Sienų danga Lincrusta – tai unikali medžiaga interjero dekoravimui, kurią galima apibūdinti trim žodžiais: prabangu, originalu, amžina. 

 

Nuo Titaniko iki Baltųjų rūmų, nuo namų, kur karaliauja klasikinis interjeras, iki pastatų, kur vyrauja modernus interjeras, - ši sienų danga tampa vienu iš esminių akcentų, į kurį krypsta visų akys.

 

Sienų danga Lincrusta yra dar vienas kokybe ir grožiu išsiskiriantis, laiko patikrintas gaminys iš Didžiosios Britanijos paveldo, kurį į Lietuvą atvežė Namai ir objektai. Tad kuo Lincrusta yra tokia ypatinga?

 

Šio produkto atsiradimo pradžia – dar 1877-ieji, kai Frederickas Waltonas gerokai patobulino linoleumą ir pristatė jį kaip sienų dangą. Nuo pat pradžios ji susilaukė didžiulės sėkmės Didžiojoje Britanijoje, Amerikoje ir kitose šalyse. Išskirtinis grožis, praktiškumas ir ilgaamžiškumas – tokios savybės lėmė, kad sienų danga Lincrusta yra populiari ir XIX a., ir šiais laikais. 

 

Tai visiškai natūralus produktas, pagamintas iš linų sėmenų aliejaus, iki miltų susmulkinto medžio ir popieriaus. Ši sienų danga iki šiol gaminama naudojantis senaisias metodais: ji suspaudžiama tarp volelių, kurie atspaudžia tam tikrą raštą. Vėliau atidžiai patikrinama kiekvieno rulono kokybė. 

 

Lincrusta neabejotinai yra prabangos prekė, skirta tiems, kas siekia sukurti įsimenantį efektą ir išlaikyti ilgai trunkantį įspūdį. Ji nepakartojamai atrodo viešbučiuose, baruose, restoranuose, pokylių salėse, laukiamuosiuose, privačiuose namuose, apartamentuose, butuose. 

 

Nors ir sukurta prieš beveik pusantro šimto metų, ši sienų apdaila iki šiol yra modernus dekoravimo būdas. Ji turi didelę raštų įvairovę: klasikinių, įkvėptų Antikos, gamtos, tam tikrų epochų, taip pat ir šiuolaikinės estetikos. Su ja lygiai taip pat nuostabiai atrodo ir klasikinis interjeras, ir modernus interjeras.

 

Tai išties praktiška sienų apdaila. Lincrusta labai atspari vandeniui, ją galima valyti vandeniu ar muiluotu vandeniu, apsaugo sienas nuo pažeidimų (nes pirmiausia pažeidžiami dažai, o ne pati sienų danga), laikui bėgant viduje vis tvirtėja, todėl iki šiol atrandama namų, kur sienų danga Lincrusta išsilaikė jau visą šimtmetį. 

 

Išskirtinį grožį tokia sienų apdaila sukuria ne tik savo įsimenančių raštų dėka. Lincrusta suteikia plačias dekoravimo galimybes, kurios padeda atskleisti individualų namų šeimininko skonį, bendrą interjero viziją, mėgstamiausias spalvas, išryškinti kontrastą ar įsilieti į tobulą harmoniją. Dažai, spalvos ir meistro profesionalumas yra pagrindinės priemonės, kurių dėka interjeras su Lincrusta gali tapti raminančia neutralių spalvų oaze, suspindėti madingu blizgesiu ar išsilieti laukine ekstravagancija. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos. 

 

Nors ir įprasta, kad Lincrusta pirmiausia yra sienų danga, ji lygiai taip pat sėkmingai naudojama ir kaip išskirtinė lubų apdaila. Dėl savo praktiškumo ji tinkama kaip vonios sienų apdaila, virtuvės sienų apdaila, taigi įvairios paskirties kambariuose.

 

Jūs galite išsirinkti iš šių Lincrusta produktų:

  • sienų danga (arba lubų danga),
  • platūs apvadai (ang. „frieze“), naudojami lubų viršuje,
  • siauresni apvadai (ang. „border“), naudojami per sienos vidurį,
  • „Dado“ panelė, naudojama nuo sienos vidurio. 

 

Apdaila

 

Atminkite, kad įsigijus bet kokį iš aukščiau paminėtų produktų, jų negalima per ilgai laikyti sandėlyje, nes jie turi savo galiojimo laiką. Sienų danga Lincrusta interjere dekoruojama esant tokiai darbų eigai: 

  • instaliacija – priklijavimas prie sienų ar lubų specialiais klijais,
  • apdaila pasirenkant vieną ar kelias dažų spalvas ir apdailos stilių.

 

Būtent apdaila suteikia neaprėmiamas galimybes jūsų individualumui ir skoniui pasireikšti. Galima padengti paviršių vienos pasirinktos spalvos dažais arba, pasirinkus kontrastingą spalvą, išryškinti rašto paviršių. Taip pat galima dar kita skirtinga spalva paryškinti smulkias detales, išsirinkti patį paviršiaus stilių: labai blizgus, metalinis, sendintas, ryškus ar švelnus rašto paryškinimas, matinis ir pan. 

 

Ši sienų apdaila reikalauja didelio meistriškumo, profesionalumo ir specialaus apmokymo, todėl rekomenduojame, kad instaliavimo ir apdailos darbus atliktų Namai ir objektai meistrai. 

 

Kadangi Lincrusta sienų apdailos negalima ilgai sandėliuoti, dėl produkto ir apdailos darbų kainų prašome susisiekti su Namai ir objektai darbuotojais. 

 

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.