Little Greene dažai

191 Little Greene dažų spalva pritaikytos dažyti visiems paviršiams be išimties, o pigmento gylis sodrus ir neblunkantis.

Little Greene kreidiniai dažai yra skirti sienoms ir luboms. Jie lepūs, bet stebūklingi, nes spalva juose pasireiškia sodriausiai. Little Greene kreidiniai dažai turi 2% blizgumo arba kitaip sakant yra 98% matiški. Tuo tarpu matiniai dažai gali būti naudojami ne tik sienoms, bet ir medžio ar metalo paviršiams dažyti. Jų blizgumas yra pasirinktinai 10, 15 arba 20%. Matiniai dažai yra labiau patvarūs ir skirti vietoms, kur vyksta veiksmas. Bet jie jau nebe kreidiniai ir spalva juose yra prigesinta, lengvai blizgi (turbūt 99% Lietuvos namų sienų).
Turime pasiūlyti ir aukso vidurį - Intelligent Matt. Tai vis dar kreidiniai dažai, tačiau pasižymintys atsparumu ir turintys tik 5% blizgesio. Jais galima dažyti vonios, koridoriaus, virtuvės sienas - visas tas erdves, kur norisi spalvos sodrumo su galimybe prireikus pavalyti. Intelligent Matt dažais galima dažyti ir medį, ir metalą, ir visas sienas. 
Geriausio rezultato galima pasiekti viršutinei sienos daliai naudojant kreidinius dažus Matt Emulsion, o apatinę dalį dažant Intelligent Matt Emulsion arba Eggshell vandens pagrindo dažais (nekalbant apie aliejinius A+ klasės dažus, kurie yra patys atspariausi).
Toks rezultatas bus ir praktiškas, ir jaukus.

Little Greene dažai yra 100% saugūs vaikams, todėl, kad juose nėra nei vieno pavojingo ingridiento. Tad be išimties galite jais dažyti tiek vaikų kambarius, tiek baldus, ar netgi žaislus.

 

 

Pagal atspalvį
Rodoma nuo 1 iki 150 iš 212 (2 puslapių)

Neradote ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.