Tapetų interjero galerija

Kartais didelis tapetų pasirinkimas gali tapti savotišku iššūkiu, kai viskas patinka ir pats nebežinai, ko nori. Kitiems atvirkščiai – patinka konkretus raštas, bet jį labai sunku įsivaizduoti būtent savo namuose, kur vyrauja tik jums patinkančios spalvos ir stiliaus idėjos.

 

Šioje fotogalerijoje Farrow & Ball ir Little Greene rankų darbo tapetai pirmiausia parodyti konkrečiame interjere. Tai dar vienas būdas surasti, kaip gali atrodyti būtent jūsų namo interjeras, nes tapetus galite rinktis:

 

• pagal spalvą,

• pagal raštą,

• pagal kambario paskirtį,

• pagal interjero stilių.

 

Tapetai pagal spalvą

Jeigu jums svarbiausios yra spalvos, galerijoje rasite įvairių pavyzdžių, kaip harmoningai tapetai svetainei dera su panašaus atspalvio baldais ir santūriomis tamsesnių spalvų detalėmis. Arba priešingai – kaip suderinti kontrastingas mėlyną ir geltoną spalvas, kad jūsų koridoriaus interjeras visada pasitiktų džiaugsmingai.

 

Tapetai pagal raštą

Jei galvojate, kad būtent raštas padiktuos kambario nuotaiką, ši galerija – tai neišsenkančios idėjos namams, nes jūsų pasirinkimas gali būti ir juostuoti tapetai, ir gėlėti tapetai, ir tapetai su ornamentais, ir t.t. O gal susižavėjote tam tikru tapetų kolekcijos pavyzdžiu, bet jus gąsdina intensyvus jo raštas? Čia gausu pavyzdžių, kaip padaryti, kad jūsų kambario sienos taptų ne beskonybės triumfu, o akį traukiančia detale, kurią iškart pastebės kiekvienas svečias.

 

Tapetai pagal kambario paskirtį

Kaip turi atrodyti tapetai paauglio kambariui arba apskritai vonios kambario interjeras? Gal jus domina tiesiog praktiškas klausimas, ar tai gali būti virtuviniai tapetai, kur juos išbandys garai, drėgmė ir vaikų pirštai? Neabejojame, kad čia taip pat rasite įkvėpimo.

 

Tapetai pagal interjero stilių

Jei klasikinis interjeras yra būtent tai, ką norite sukurti savo namuose, laiko išbandyti Farrow & Ball ir Little Greene prabangūs tapetai sukurs išties neeilinę ir malonią atmosferą. Ir net jei abejojate, ar modernus interjeras gali įsileisti istorinio paveldo sienų tapetus, būkite tikri – gilios spalvos ir saikingas blizgesys taps jūsų interjero vinimi.

 

Visus šioje galerijoje parodytus tapetus galite įsigyti salone Namai ir objektai Vilniuje arba šioje el. parduotuvėje. Dar niekada rankų darbo tapetai internetu nebuvo taip lengvai pasiekiami kiekvienam Lietuvos gyventojui!

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.