Šviestuvai

Šviestuvai, kuriuos sukūrė dizaineriai Joff ir Ollive, įkvėpti gilius ir nepaprastus atspalvius turinčios Little Greene dažų paletės. Tai minimalistinio stiliaus šviestuvai, atskleidžiantys paprastą, švarią ir gražią estetiką. Jie sukurti iš itin tvirto perdirbamo popieriaus ir nudažyti tikrais Little Greene dažais. 

 

Šviesa juose itin gražiai pražysta, tad minimalistinis interjeras taps gyvesnis, vaikų kambarys ar jaunuolio kambario dizainas – subtiliai žaismingas. Jei jums priimtinesnis kitoks, ne minimalistinis stilius, jūsų miegamojo kambario dizainas ar svetainės interjeras bus papuoštas subtiliu akcentu.

 

Tai iš pirmo žvilgsnio paprasti, bet išties kokybiški šviestuvai. Dėl savo lakoniškos formos ir spalvų žaidimo jie niekada neišeis iš mados ir yra lengvai pritaikomi įvairaus stiliaus interjere.

 

Norite daugiau įkvepiančių interjero pavyzdžių? Spauskite ant Little Greene tapetų raštai.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.