Spalvų konsultacija parduotuvėje

Ar esate reiklus savo aplinkai? Jus domina interjero dizainas ir pasaulinės jo tendencijos? O gal priešingai – visai nesivaikote madų ir norite atrasti jūsų asmenybę ir skonį atitinkančias spalvas, tapetų raštus ir jų derinius? Tad jei nežinote kaip, jei abejojate savo pasirinkimu ar apskritai neturite laiko išsirinkti spalvas savo namams, užsukite į dažų ir tapetų parduotuvę Namai ir objektai individualiai konsultacijai.

 

Individuali konsultacija – tai asmeninis dėmesys tik jums ir jūsų poreikiams. Spalvų dizaino, tapetų ir dažų derinimo, techniniais dažų klausimais jums patars spalvų ekspertai. Tai spalvai jautrūs žmonės, kurie turi profesionalų supratimą apie interjerą ir yra oficialiai apmokyti Farrow & Ball ir Little Greene gamintojų. 

 

Nesvarbu, ar jūs gana tiksliai žinote, ko norite, ar turite tik labai abstraktų įsivaizdavimą apie savo namus ir jų stilių, Namai ir objektai spalvų ekspertai padės pasirinkti spalvas atsižvelgiant į jūsų asmenybę, stilių, gyvenamąją vietą. Atsižvelgiama į tokius niuansus, apie kuriuos paprastai jūsų neklausinėja: koks yra jūsų gyvenimo būdas, gyvenate name ar bute, užmiestyje ar centre, norite sukurti individualų charakterį kiekvienam kambariui, o gal priešingai – kad visos erdvės būtų panašios spalvos. Visos šios smulkmenos svarbios tam, kad sukurtumėte namus, kurie patiktų jums patiems.

 

Individuali konsultacija parduotuvėje Namai ir objektai suteikiama nemokamai. Čia taip pat rasite XXL dydžio sieną su lentelėmis, kurios yra nudažytos tikrais dažais, o spalvų tikrumą ir žaismą įvertinsite esant skirtingam apšvietimui. Dažų mėginėliai ir tapetų mėginėliai padės maloniai savo namuose pratęsti spalvų ir raštų pasirinkimą. 

 

Jei negalite atvykti į dažų ir tapetų parduotuvę Namai ir objektai, skambinkite mums telefonu 8 625 57524 ar rašykite el.paštu info@namai-objektai.lt. Patarsime visais klausimais: ar reikės paskaičiuoti, kiek kainuoja dažai metalui, ar padėti apsispręsti, kokie bus jūsų miegamojo tapetai.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.