„Paint & Paper Library“ tapetų raštai

Tapetų katalogas, skirtas būtent Paint & Paper Library rankų darbo tapetų raštams. Čia jūs pamatysite, kaip konkretus raštas atrodo tam tikrame interjere. 

 

Gal modernūs tapetai yra būtent tai, ko ieškote ir niekaip nerandate savo svetainei? Atkreipkite dėmesį į lakonišką tapetų raštą „Chart“, po kurio griežtomis linijomis slepiasi romantiška idėja, nes tai yra... jūrinis žemėlapis. Kas žino, gal būtent toks svetainės dizainas įkvėps jus didiems tikslams. Jei svarstote, kaip turi atrodyti jūsų miegamojo dizainas, švelnių atspalvių ir subtilaus gėlių rašto „Aeonium“ yra tie tapetai miegamajam, kurie sukuria jaukią ir šiltą atmosferą. Na, o jei apskritai nežinote, kokie interjero stiliai jums patinka, bet trokštate sukurti kažką tokio, ką sunku apibūdinti žodžiais, netradicinio rašto „Aloe walk“ yra tokie tapetai, kurių dėka pasieksite drąsų efektą. 

 

Paint & Paper Library tapetai idealiai tinka miesto žmogui ir miesto apartamentams. Jie sukuria stiprų nevaldomos gamtos pojūtį, todėl skubančiame mieste tokių namų interjeras atrodys netikėtai ir net egzotiškai. Šie tapetai ypač gerai atrodo moderniose patalpose, loftuose, biuruose, viešbučio fojė ir viešbučio kambariuose. Menininko sukurti Paint & Paper Library tapetai puikiai atskleidžia, jog tiek abstraktūs, tiek gėlėti tapetai yra modernaus interjero vinis, sukurianti taip siekiamą nuostabos efektą.

 

Ši nuotraukų galerija padės greičiau nuspręsti, koks tapetų raštas jums patinka labiausiai ir kaip jis atrodys būtent jūsų namuose. Kartu tai puikus įkvėpimo šaltinis, parodantis, kad jūsų kambario sienų dizainas ir apskritai tapetai interjere gali būti išskirtiniai ir stilingi.

 

Visi to paties rašto Paint & Paper Library tapetai turi skirtingus atspalvius, kuriuos pamatysite paspaudę ant pasirinktos nuotraukos. Pasirinkimas bus didesnis, o kartu jums neteks nusivilti, kad patinka raštas, bet netinka tapeto spalvos

 

Jei nusprendėte tapetuoti vieną kambario sieną, Namai ir objektai konsultantai padės išrinkti dažų spalvą kitoms sienoms. 

 

Nesate tikri, ar pasirinktas raštas tiks būtent jūsų namuose? Tapetų mėginėliai yra saugus ir nemokamas sprendimas, kaip išsirinkti būtent tai, ko norite.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.