Fasado dažai

Fasado dažai taip pat turi daug didesnę dažų paletę nei įprasta matyti mūsų aplinkoje. Kaip ir įprasta itin aukštos klasės dažų gamintojams, Farrow & Ballir Little Greenegamintojai pasistengė kurdami dažus ir šiam paviršiui. Šie fasadiniai dažaiišsiskiria tiek nuostabių spalvų pasirinkimu, tiek visus gamtos išbandymus atlaikančiu praktiškumu, tiek solidžia garantija.

 

1. Fasado dažai, Little Greene

Itin efektyvūs fasado dažai, turintys gražų matinį paviršių, tad puikiai tinka mūriniam, akmeniniam ar cementiniam paviršiui. Namo fasadasgali būti nudažytas pačiomis įvairiausiomis spalvomis, mat jūsų pasirinkimui - beveik visa Little Greenedažų paletė. Nors tai vandeniniai dažai, jie yra ypač atsparūs išoriniam vandens poveikiui, stabdo pelėsių, dumblių augimą ir greitai džiūsta. Visiškai ekologiški dažai, kuriems suteikiama net 15 m. garantija.

 

Kita informacija:

Blizgumas – 5%,

Padengimas – 13 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 2-4 val., 

Spalvos – beveik visa dažų paletė,

Galimi kiekiai: 5 l ir 10 l.

 

2. Specialus kalkių skiedinys („Limewash“), Little Greene

Šie fasadiniai dažaiyra tradiciniai dažai, pagaminti iš nugesintų kalkių ir pasižymintys ypač matiniu paviršiumi. Tai specialūs dažai, skirti istoriniams pastatams išsaugoti ir iš naujo atskleisti jų amžiną grožį. Jais padengtas paviršius itin pralaidus orui, be to, jie greitai džiūsta. Šiuos dažus galima valyti, bet ne plauti. Tai visiškai ekologiški dažai, kurių spalvą galima pasirinkti iš 128 dažų paletės. Prieš renkantis šiuos dažus rekomenduojame pasitarti su Namai ir objektaikonsultantais.

 

Kita informacija:

Blizgumas – 3%,

Padengimas – 6 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 1 val., dažymą pakartoti galima po 24 val.

Spalvos – dažų paletėiš 128 spalvų,

Galimi kiekiai - 5 l.

 

3. Fasado dažaiFarrow & Ball

Ypač patvarūs ir ilgai nenublunkantys fasado dažai, kurie idealiai tinka dažyti pastato paviršių. Jie pasižymi itin matiniu paviršiumi ir nuostabiai tikroviška spalva, bet tuo pat metu yra labai praktiški. Tai ekologiški dažai, tad namo sienos kvėpuoja, o kartu jo spalvos yra patikimai apsaugotos nuo vandens ir kitų oro sąlygų, pelėsio ir dumblių susidarymo. Šie fasadiniai dažai nesilupa, neskilinėja, nesušoka į pūsleles ir yra atsparūs blukimui. Jiems suteikiama net 15 m. garantija. Jūsų pasirinkimas išties didelis – daugiau nei 100 spalvų dažų paletė, o pasirinkta spalva nudažyta sienos greitai, vos per 2 val., džiūna. 

 

Kita informacija:

Blizgumas – 2%,

Padengimas – 40 kv.m. x 5 litras,

Išdžiūvimas – per 2 val., dažymą pakartoti po 5 val.

Spalvos – beveik visa dažų paletė,

Galimi kiekiai: 5 l. 

 

4. Specialus kalkių skiedinys („Limewash“), Farrow & Ball

Šie fasadiniai dažaiyra tradiciniai dažai, pagaminti iš nugesintų kalkių ir pasižymintys ypač matiniu paviršiumi. Tai specialūs dažai, skirti istoriniams pastatams išsaugoti ir iš naujo atskleisti jų amžiną grožį. Jais padengtas paviršius itin pralaidus orui, be to, jie greitai džiūsta. Tai visiškai ekologiški dažai, kurių spalvą galima pasirinkti iš 77 dažų paletės. Prieš renkantis šiuos dažus rekomenduojame pasitarti su Namai ir objektaikonsultantais.

 

Kita informacija:

Blizgumas – 2%,

Padengimas – priklauso nuo sąlygų,

Išdžiūvimas – per 3 val., dažymą pakartoti galima po 12 val.

Spalvos – dažų paletėiš 77 spalvų,

Galimi kiekiai - 5 l.

 

Nusprendėte dažyti? Pasidomėkite, koks gruntasjums reikalingas.

 

Sunku išsirinkti? Susisiekite su Namai ir objektaikonsultantais.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.