Dažų ir tapetų interjero galerija

Susižavėjote tamsesne spalva, bet abejojate, ar šie dažai sienoms tiks jūsų namams, kuriuose ne itin daug saulės šviesos? Neįsivaizduojate, kaip gali tarpusavyje derėti trim skirtingomis spalvomis nudažytos sienos, durys ir apvadai ir ar jūsų svetainės interjeras neatrodys chaotiškai? Svajojate žaisti spalvomis, bet ne visai žinote, kaip tai padaryti, ir tikrai nenorite, kad visas virtuvės dizainas būtų sugadintas? Ir gal visai nepagalvojote, kad lubų dažai gali būti ne tradiciškos baltos, o sodriai mėlynos spalvos?

 

Šioje fotogalerijoje Farrow & Ball ir Little Greene ekologiški dažai pirmiausia parodyti konkrečiame interjere. Būtent interjero galerija geriausiai atskleidžia spalvas ir jų atspalvius, apšvietimo įtaką spalvai ir smarkiai išplečia suvokimą apie spalvų derinimą. 

 

Pavyzdžiui, jei gyvenate plytiniame name, dalį ar kelias sienas galite palikti be tradicinės apdailos ir nudažyti ją rožine Little Greene „Konfeti“ spalva. Sienų dažymas bus toks smagus, kad galite neatsiginti vaikų prašymų padažyti bent vieną plytą. 

 

O jei esate įsitikinęs, kad vonios interjeras pirmiausia turi būti praktiškas, taigi išklijuotas plytelėmis, čia rasite pavyzdžių, kad aliejiniai dažai yra gražūs ir atlaiko net pačias didžiausias maudynes.

 

Ši Farrow & Ball ir Little Greene interjero galerija suteiks drąsos eksperimentuoti, išbandyti netikėtus spalvų derinius ir gyventi ne kitų žmonių interjero nuotraukomis, o savo namuose, kurių nuotraukas jūs patys talpinsite į „Instagram“!

 

Visas šioje interjero galerijoje parodytas dažų spalvas galite įsigyti dažų ir tapetų parduotuvėje Namai ir objektai Vilniuje arba šioje el. parduotuvėje. 

 

Manote, kad jūsų namų interjeras galėtų būti ir su raštais? Įkvepianti tapetų interjero galerija pilna netikėčiausių idėjų!

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.