Grindų dažai

Grindų dažaiyra būtent tokie dažai, kuriais galite neatpažįstamai pakeisti savo interjerą nepirkdami naujų baldų ar nedažydami sienų spalvos. Gyva spalva ant grindų galutinai išvys užsistovėjusią nostalgiją natūralioms medinėms grindims, be to, ilgam apsaugos grindis nuo natūralaus susidėvėjimo. Juk būtent šis paviršius kasdien patiria vienus iš didžiausių išbandymų, kuriuos puikiai atlaiko tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene dažai grindims. Taigi pirmiausia pasirinkite paviršių: norite dažyti medines ar cementines grindis.

 

1. Grindų dažai, (Intelligent Floor paint) Little Greene

Ypatingai atsparūs grindų dažai, apsaugantys nuo susibraižymo, įvairių dėmių ir bendro susidėvėjimo. Tokių grindų paviršius bus vidutiniškai blizgus. Spalvą grindų dažams galima rinktis iš beveik visos Little Greenedažų paletės, tad tai paprastas būdas atnaujinti interjerą norint sukurti tiek subtilų, tiek dramatišką įspūdį. Tai puikūs dažai cementui, t.y. garažo ar dirbtuvių grindims, taip pat įprastoms medinėms grindims namuose. Tai saugūs vandens pagrindo dažai.

 

Kita informacija:

Blizgumas – 30-40%,

Padengimas – 12 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 1-2 val., dažymą pakartoti galima po 4 val.

Spalvos – beveik visa dažų paletė,

Galimi kiekiai: 1 l ir 2,5 l.

 

2. Grindų dažai, (Modern Eggshell) Farrow & Ball

Tai didelį atsparumo laipsnį turintys grindų dažai, kurie neįtikėtinai pakeis pabodusį interjerą. Tinka dažyti grindis įvairios paskirties kambariuose, taip pat biuruose ir dirbtuvėse. Tai ir cemento dažai, kuriais galima nudažyti garažo ar lauko sandėliuko grindis. Šie dažai grindims pasižymi pusiau blizgiu paviršiumi ir yra visiškai ekologiški.

 

Kita informacija:

Blizgumas – 40%,

Padengimas – 60 kv.m. x 5 litras,

Išdžiūvimas – per 2 val. (jei medinės) ar per naktį (jei cementinės), dažymą pakartoti galima po 4 val.

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai: 2,5 l ir 5 l.

 

Nusprendėte dažyti? Pasidomėkite, koks gruntasjums reikalingas.

 

Sunku išsirinkti? Susisiekite su Namai ir objektaikonsultantais).

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.