„Paint & Paper Library“ ekologiški tapetai

Ekologiški tapetai, sukurti garsaus britų menininko, - tokį iššūkį sau iškėlė ir įgyvendino Didžiosios Britanijos kompanija Paint & Paper Library

 

Paint & Paper Library įsikūrė Londone prieš daugiau nei 20 m. ir gamina aukščiausios kokybės ekologiškus dažus. 2017 m. rudenį kompanija žengė kitą žingsnį ir pristatė kolekciją „Tresco“. Tai ekologiški tapetai, kurių įkvėpimo šaltiniu tapo atoki, nuostabia gamta garsėjanti Tresko sala, esanti netoli Didžiosios Britanijos krantų. Būtent joje tapetų raštus kūrė menininkas Hugo Dalton, kuriam itin kokybiški ir begaliniu spalvų gyliu išsiskiriantys Paint & Paper Library dažai jau seniai yra pagrindinė darbo priemonė.

 

Hugo Dalton garsėja sienų tapyba, o jo darbai eksponuojami įvairiuose meno muziejuose ir puošia privačius namus visame pasaulyje. „Sienų tapybai naudoju aukščiausios klasės dažus. Kai atradau kompaniją Paint & Paper Library, prasidėjo mūsų bendradarbiavimas, iš kurio gimė „Tresco“ tapetų kolekcija. Scilio salynas, kuriai priklauso Tresko sala, man visada buvo džiaugsmo ir įkvėpimo šaltinis. Tyrumas ir ramybė, kurią radau Tresko saloje, atsispindi visuose mano tapetų raštuose,“ – sako menininkas Hugo Dalton.

 

Ir iš tiesų tapetai, kuriuos sukūrė šis menininkas, yra tikras menas jūsų namų sienoms. Tai modernūs tapetai, kurių dėka jūsų kambarių dizainas ar viso namo interjeras taps netikėtas ir originalus. Pavyzdžiui, įsimintinas stambių gėlių motyvas tapetų raštuose „Alloe walk“ ar „Protea trail“ sukuria dramatišką ir kartu elegantišką įspūdį. Tai gali būti puikūs svetainės tapetai ar net tapetai jūsų biuro svečių kambariui, kuris paliks ilgai neišblėstantį prisiminimą. 

 

Tiems, kam patinka lakoniškas ir minimalistinis dizainas, sienų tapetai su geometriniu „Chart“ raštu taps įdomiu ir suvaldytu interjero sprendimu. Tai puikūs tapetai jaunuolio kambariui ar žmogui, kuriam santūrus interjeras padeda geriausiai atsipalaiduoti. Arba iš pirmo žvilgsnio paprastas tapetų raštas „Archipelago“ iš tiesų turi dideles pritaikymo galimybes. Tai geri tapetai prieškambariui tiems, kas nori neutralaus, bet nenuobodaus stiliaus, ar vaikų kambario tapetai tokiems tėvams, kurie nenori kas keletą metų remontuoti vaikų kambario. 

 

Paint & Paper Library tapetų pagrindas yra nudažytas ekologiškais, didelę pigmentaciją turinčiais dažais, todėl tai visų pirma ekologiški tapetai, kurie saugo jūsų sveikatą ir kuria pozityvią nuotaiką. 

 

Na, o tapetų derinimas prie jūsų namų stiliaus bus daug lengvesnis, mat kiekvienas „Tresco“ tapetų kolekcijos raštas turi bent kelis skirtingus atspalvius. Visi šios kolekcijos tapetų raštai parduodami Namai ir objektai parduotuvėje. Belieka tik išsirinkti, ko norite!

 

Sunku apsispręsti? Pasitarkite su profesionaliais Namai ir objektai konsultantais!

 

Išsirinkote tapetus, bet nežinote, kaip jie atrodys būtent jūsų namuose? Čia sužinokite, kas yra tapetų mėginėliai ir kaip juos gauti nemokamai.

Skaityti...
Rodoma nuo 1 iki 92 iš 92 (1 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.