„Little Greene“ tapetų raštai

Šis tapetų katalogas skirtas būtent Little Greene rankų darbo tapetų raštams. Čia jūs galite iškart pamatyti, kaip tam tikras raštas atrodo konkrečiame interjere. 

 

Ar tapetai virtuvei jums tapo tikru galvos skausmu? Pažiūrėkite, kaip virtuvėje atrodo 6 dešimt. įkvėpti tapetai su didelėmis gėlėmis ir sodriomis spalvomis. Galbūt neapsisprendžiate, ar jūsų svetainės tapetai turi būti išmarginti smulkių gėlių raštais ar dekoruoti plonomis juostomis? O gal nebūtumėte net įsivaizdavę, kad jūsų miegamojo tapetai bus juodi su baltomis gėlėmis, kurių raštą tarp net 17 skirtingų tapetų sluoksnių atrado šimtamečiame Londono name Grosvenor gatvėje? 

 

Ši galerija padės greičiau nuspręsti, ar jums patinka tam tikras tapetų raštas ir kaip jis atrodytų būtent jūsų namuose. Kartu tai puikus įkvėpimo šaltinis, parodantis, kokios netikėtos gali būti interjero idėjos ir namų dekoras.

 

Dauguma to paties rašto Little Greene tapetų turi skirtingus atspalvius, kuriuos pamatysite paspaudę ant pasirinktos nuotraukos. Pasirinkimas išties padidėja, ir jums visai nereikės nusivilti, kad patinka raštas, bet netinka tapeto spalvos. Taip pat bus lengviau sugalvoti, kaip konkrečiai atrodys, pavyzdžiui, jūsų vonios kambario dizainas ar prieškambario interjeras.

 

Jei nusprendėte tapetuoti vieną kambario sieną, Namai ir objektai konsultantai padės išsirinkti spalvą kitoms sienoms. Būtent Little Greene dažais yra nudažytas visų tapetų pagrindas, o visas spalvas rasite dažų kataloge. Patys dažai sienoms sukurti taip, kad padėtų jums gauti tolygų, kontrastingą ar keliomis spalvomis vienas kitą papildantį interjerą. 

 

Na, o jei jums be galo patiko konkretus raštas, bet tapetų kainos pasirodė šiek tiek kitokios nei galvojote, atminkite, kad savo svajonę galite įgyvendinti ištapetuodami tik dalį sienos, ir jūsų kambario interjeras pasikeis daug labiau nei galėjote įsivaizduoti.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.