Dažai medienai (lauke)

Dažai medienai pirmiausia skirstomi pagal, kokį medžio paviršių norite dažyti: vidaus ar lauko. Nesvarbu, ar jus domina baldų dažaiir norite atnaujinti paveldėtą močiutės spintelę, ar sugalvojote nudažyti senus langų rėmus savo sodyboje, tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene, Paint and Paper Library, St.leo dažai kaip visada dovanoja aukščiausią kokybę ir naujai atrastą malonumą pačiam dekoruoti bei puošti savo aplinką.

 

Lauko dažai medienai

 

1. „Intelligent Gloss“, Little Greene

Itin atsparūs, visiškai blizgūs lauko dažai medienai. Nudažius jie greitai džiūsta, tad yra gera alternatyva tiems, kurie nenori rinktis aliejinių pagrindu sukurtų dažų. Tai idealūs dažai medienai, kurią reikia dažnai valyti. Jie tiks nudažyti medines lauko duris, sodo baldus, sandėliuką ir pan., taigi tai puikūs baldų dažai.

Kita informacija:

Blizgumas – 80%,

Padengimas – 14 kv.m. x 1 litras,

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai - 1 l.

 

2. Matinė emulsija „Intelligent“ („Intelligent Matt Emulsion“), Little Greene

Praktiški matiniai dažai, kurie nuostabiai atskleidžia spalvą, o jais nudažytą sieną galima valyti. Jie 15 kartų tvirtesni už įprastą Little Greenematinę emulsiją. Dėl šios priežasties tai yra idealūs vonios dažaidažai virtuvei, vaikų kambariui ir koridoriui – ten, kur sienos labiausiai išsitepa. Tai visiškai ekologiški dažai.

Kita informacija:

Blizgumas – 5% (matinis paviršius),

Padengimas – 14 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 2-4 val., 

Spalvos – beveik visadažų paletė

Galimi kiekiai: 1 l, 2,5 l, 5 l, 10l (ne visos spalvos)

 

3. „Tom’s Oil Eggshell“, Little Greene

Aliejiniai dažai, kuriuos asmeniškai mėgsta vienas iš pagrindinių kompanijoje dirbančių chemikų. Šie lauko dažai medienainudažius nepersimato, suteikia ypač lygaus paviršiaus įspūdį ir nedaug blizga. Jie išsiskiria savo ypatingu patvarumu esant pačioms įvairiausioms oro sąlygoms. Juos galima plauti ir valyti. Tai pusiau ekologiški dažai, kurių gamyboje kenksmingos medžiagos buvo pakeistos natūraliu daržovių aliejumi.

Kita informacija:

Blizgumas – 15%,

Padengimas – 15 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 4 val., dažymą pakartoti po 16 val.

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai – 1 l ir 2,5 l.

 

4. „Oil Gloss“, Little Greene

Aliejiniai dažai, kurių paviršius yra ypač blizgus ir kurį galima valyti. Jie neįtikėtinai gerai atlaiko įvairių oro sąlygų poveikį ir bendrą nusidėvėjimą, todėl ypač tinka dažyti lauko durims. Šie blizgūs dažaigerai atspindi šviesą, todėl jais nudažytas lauko medis atrodo šiuolaikiškai ir elegantiškai. Tai pusiau ekologiški dažai, kurių gamyboje kenksmingos medžiagos buvo pakeistos natūraliu daržovių aliejumi.

Kita informacija:

Blizgumas – 90%,

Padengimas – 18 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 4 val., dažymą pakartoti po 16 val.

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai – 1 ir 2,5 l.

 

5. „Intelligent Exterior Eggshell“, Little Greene

Aukštos kokybės, nepermatomi dažai lauko medienai. Jie itin gerai įsigeria į paviršių, yra ilgaamžiai, atlaiko skirtingas oro sąlygas. Maža to, šie medžio dažai stabo pelėsio, dumblių susidarymą ir augimą. Tai puikūs lauko baldų dažai, sandėliukų, suoliukų ir kitų daiktų dažai. Dažymas bus išties malonus, nes šie dažai beveik neturi kvapo, ir ekonomiškas, nes gruntasprieš dažant nereikalingas. Tai ekologiški dažai.

Kita informacija:

Blizgumas – 15%,

Padengimas – 12 kv.m. x 1 litras,

Išdžiūvimas – per 2-4 val., dažymą pakartoti po 16 val.

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai – 1 ir 2,5 l.

 

6. „Full Gloss“, Farrow & Ball

Tradiciniai medžio dažai, išsiskiriantys visiškai blizgiu paviršiumi. Itin universalūs ir atsparūs išorės poveikiui. Šie medienos dažaiatsparūs vandeniui, ilgai nenusilupa, nesutrūkinėja ir nenublunka – tam suteikiama net 6 m. garantija. Tai ekologiški dažai, turintys labai mažai lakiųjų organinių komponentų, be to, jų paviršių galima valyti ir plauti.

Kita informacija:

Blizgumas – 95%,

Padengimas – 30 kv.m. x 2,5 litro,

Išdžiūvimas – per 2 val., dažymą galima pakartoti po 4 val.

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai – 2,5 l.

 

7. „Exterior Eggshell“, Farrow & Ball

Šie medžio dažaipatvarūs, lengvai pritaikomi, tinka minkštam ir kietam medžiui dažyti: langų ir durų rėmams, turėklams, sodo baldams ir kt. Jie nenusilupa, nesutrūkinėja ir nenublunka – tam suteikiama net 6 m. garantija. Tai vandeniniai dažai, kurie kvėpuoja ir taip stabdo medį nuo sutrešimo, apsaugo nuo grybelio.

Kita informacija:

Blizgumas – 20%,

Padengimas – 32 kv.m. x 2,5 litro,

Išdžiūvimas – per 2 val., dažymą pakartoti po 4 val.

Spalvos – visa dažų paletė,

Galimi kiekiai – 2,5 l.

 

Nusprendėte dažyti? Pasidomėkite, koks gruntas jums reikalingas.

 

Sunku išsirinkti? Susisiekite su Namai ir objektaikonsultantais.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.