Tapetų mėginėliai nemokamai

Jus sužavėjo prabangūs tapetai, bet esate iš tų žmonių, kurie sako, jog tapetai internetu yra ne jiems skirtas išradimas, o daiktą mėgsta pirkti tik palaikę jį savo rankose? Patiko raudoni tapetai, bet abejojate, ar tikrai nuotraukoje matoma raudona spalva yra lygiai tokia pati kaip ant popierinio tapeto? O gal išsirinkote keletą tapetų raštų, bet niekaip negalite apsispręsti, kuris raštas tinka labiausiai, kad jūsų namo interjeras būtų vientisas ir harmoningas?

 

Dažų ir tapetų parduotuvė Namai ir objektai turi labai paprastą ir patogų sprendimą. Užsisakykite tapetų mėginėlį, gaukite jį nemokamai ir taip nuspręskite, kaip turi atrodyti jūsų interjero dizainas. 

 

Tapetų mėginėliai į jūsų namus gali atkeliauti tokiais būdais:

 

• parašykite mums el. laišką adresu info@namai-objektai.lt, kur nurodykite konkrečius Farrow & Ball ar Little Greene ekologiškų tapetų pavadinimus ir savo adresą. Tapetų mėginėliai nemokamai atkeliaus tiesiai į jūsų namus.

• ateikite į Namai ir objektai parduotuvę, neskubėdami apžiūrėkite Farrow & Ball ar Little Greene tapetų katalogus ir prieš eidami namo paprašykite konsultanto tapetų pavyzdžių.

 

Tapetų mėginėliai yra patogaus A4 lapo formato. Tai yra lygiai tokie pat tapetai, kokius gausite nusipirkę iš Namai ir objektai parduotuvės. Kitoje pavyzdžio pusėje rasite visą reikalingą informaciją: prekės ženklo pavadinimą, konkretų tapetų pavadinimą, išmatavimus ir pan. Visa informacija pateikta anglų k. 

 

Vienas klientas gali pasirinkti ir nemokamai gauti iki trijų tapetų mėginėlių.

 

Svarbus patarimas. Gavę tapetų mėginėlius, pridėkite tapeto pavyzdį prie sienos skirtingose kambario vietose ir esant skirtingam apšvietimui. Tapetų raštas vienaip atrodys netoli lango šviečiant skaisčiai saulei ir kitokią nuotaiką sukurs vakaro prieblandoje, kai įjungtas tik kamerinis apšvietimas. Pažaiskite su tapetų mėginėliu, dieną ar net kelias palaikykite jį su guma priklijuotą prie sienos ir stebėkite, kaip, žiūrint į raštą ir spalvas, keičiasi jūsų nuotaika, kambario interjeras ir bendra atmosfera.

 

Nusprendėte, kad norite gauti tapetų mėginėlių, bet pamiršote pasižymėti konkretų tapetų pavadinimą? Čia yra Farrow & Ball tapetų katalogas, o čia - Little Greene tapetų katalogas.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.