Ekologiški dažai „Farrow & Ball“

Ekologiški dažai, kurie yra praktiški, tinka įvairiems paviršiams ir išsiskiria tokiomis nuostabiomis spalvomis, apie kurias kalbama poetiškai – tokie yra Farrow & Ball dažai, kuriuos parduoda dažų ir tapetų parduotuvė Namai ir objektai.

 

Aistra spalvoms – štai kas suvienijo chemiką John Farrow ir inžinierių Richard Ball, kurie susitiko pasibaigus Antrojam Pasauliniam karui. 1946 m. Dorsete, Anglijoje, įkurta jų kompanija Farrow & Ball iki šiol išsaugojo troškimą kurti neprilygstamo gylio spalvas naudojant tik pačias geriausias medžiagas ir senuosius metodus.

 

Farrow & Ball dažų paletė – tai net 132 rūpestingai išieškotos spalvos, pradedant nuo neutralių spalvų švelnumo ir baigiant meistriškai išgautu sodrių spalvų gyliu. Tai labai harmoninga dažų paletė, kurios spalvos žemiškos, natūralios ir švarios. 

 

Tai vandeniniai dažai, kurių sudėtyje yra tik natūralios medžiagos: vanduo, kalkės, kiniškas molis, titano dioksidas ir kt. Į juos dedamas didelis natūralių pigmentų kiekis, ir būtent tai lemia spalvų įvairovę bei dažų kokybę. Taip išgaunamos ne tik subtiliausios spalvos, bet pasiekiamas toks lygis, kad konkreti paletėje esanti spalva visiškai atitinka tą, kuria bus nudažytos jūsų kambario sienos. Jums niekada nebereikės spėlioti, kaip surasti jūsų ieškomą atspalvį: pasirinkus keliais tonais aukščiau ar žemiau esantį spalvos variantą.

 

Kadangi Farrow & Ball yra ekologiški dažai, tai populiarūs dažai vaikų baldams, žaislams, vaikų kambario sienoms ir apskritai tai puikūs dažai namams. Jie neturi stipraus ir nemalonaus kvapo, kurie būdingi įprastiems dažams, be to, vandeniniai dažai džiūsta greitai - apie 2-4 val. Taigi kambario sienų dažymas taps veikla, kuria galima tiesiog mėgautis, o rezultatu – kasdien džiaugtis. 

 

Kad jūsų namų interjeras būtų išties harmoningas, patariame kambarį dažyti keliomis spalvomis. Farrow & Ball dažų paletė sukurta taip, kad jūs lengvai išsirinktumėte artimas ar kontrastingas spalvas. Jei abejojate savo sprendimu, susisiekite su Namai ir objektai konsultantais. Arba paspauskite ant nuorodos Interjero galerija ir pasidairykite, koks įvairus yra skirtingų namų interjero dizainas.

 

Tie, kuriems namų dizainas yra neatsiejamas nuo kokybės, šie ekologiški dažai viršys lūkesčius tiek paties darbo proceso, tiek spalvos išgavimo prasme. Farrow & Ball dažai nuostabiai žaidžia su bet kokio intensyvumo šviesa ir namuose sukuria atmosferą, kurioje be galo gera gyventi.

 

Nusprendėte dažyti? Pasidomėkite, koks gruntas jums reikalingas.

 

Norite sužinoti, kokius paviršius galima nudažyti su Farrow & Ball dažais? Spauskite ant nuorodos „Paviršiai“ ir išsirinkite, pavyzdžiui, Dažai sienoms.

Skaityti...
Rodoma nuo 1 iki 143 iš 143 (1 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.