Eko sertifikatas

Aukščiausia kokybė ir ekologija – šiomis pagrindinėmis savybėmis apibūdinami Farrow & Ball ir Little Greene dažai ir tapetai. Rūpinimasis natūraliais ingredientais, švariais mūsų namais ir net pakuotėmis – tokia yra principinė šių kompanijų nuostata. 

 

Kodėl Farrow & Ball ir Little Greene galima pavadinti ekologiškomis kompanijomis?

 

Farrow & Ball ir Little Greene dažai yra vandeniniai dažai, pagaminti tik iš natūralių medžiagų, o gamyboje naudojami natūralūs pigmentai atrinkti pagal aukštus saugumo reikalavimus.

 

Little Greene aliejiniai dažai sukurti nenaudojant kenksmingų medžiagų, o iš natūralų daržovių aliejų, todėl VOC („Volatile Organic Compounds“, garuojantys ekologiški junginiai) procentas yra itin mažas. Tai reiškia, kad gaminant šiuos dažus gamta nebuvo teršiama.

 

Farrow & Ball ir Little Greene dažai yra visiškai saugūs vaikams. Jais galima dažyti ne tik vaikų kambarius, bet ir vaikiškus baldus, žaislus ir pan. Šie dažai atitinka griežtus žaislų saugumo standartus („Toy Safety Standard“).

 

Farrow & Ball ir Little Greene dažai padengia didesnį plotą, o dažant nereikia tepti daugybės sluoksnių, tad gamybos metu sunaudojama mažiau resursų.

 

Farrow & Ball ir Little Greene tapetai pagaminti naudojant popierių, kurio gamintojai turi FSC („Forest Stewardship Counsil“, Miškų valdymo tarnyba) ar PEFC („Programme of the Endorsement of Forest Certification“, Miškų sertifikavimo patvirtinimo programa) sertifikatus. Tapetų pagrindas nudažytas Farrow & Ball ir Little Greene ekologiškais dažais.

 

Farrow & Ball ir Little Greene pakuotes – metalines skardines, dėžes, net atspausdintus lankstinukus – galima perdirbti, taigi jos neteršia aplinkos. 

 

Teptukai, kuriais buvo dažoma, gali būti nuplauti naudojant tik muiluotą vandenį, tad nebereikia pirkti aplinkai itin kenksmingo spirito. 

 

Farrow & Ball ir Little Greene gamyklos, kuriuose gaminami, pakuojami dažai ir tapetai, yra visiškai saugios ir atitinka Europos aplinkosaugos sertifikatą BS EN ISO 14001:2004.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.