„Little Greene“ tapetai 2018 m.

Rankų darbo tapetai, kuriuos 2018 m. išleido Little Greene, pavadinti „Archive trails II“ pavadinimu. Kaip ir ankstesnės kolekcijos, taip ir ši yra archyvinių tapetų serijos tęsinys, sukurtas remiantis neišsemiamu Didžiosios Britanijos paveldu. Unikalius tapetų raštus atkūrė Mančesterio miesto „Whitworth“ meno galerijos menotyrininkai ir istorikai, o naujas spalvas jiems pritaikė Little Greene dizaineriai.

 

Šių tapetų raštai atkeliavo iš XVIII – XX a., iš prestižinių namų, kuriuose gyveno pasiturintys miesto gyventojai. Naujoje kolekcijoje dominuoja įspūdingi tapetai su gėlėmis ir tapetai su paukščiais. Vijoklinių gėlių motyvai, ryškesnėmis spalvomis dekoruoti paukščiai, kruopščios detalės ir akiai malonūs spalvų deriniai – taip galima apibūdinti 2018 m. Little Greene ekologiškų tapetų kolekciją.

 

Jei jus domina svetainės idėjos, miegamojo dizainas ar tiesiog traukia jaukus namų interjeras, šie Little Greene rankų darbo tapetai yra būtent tai, į ką verta atkreipti dėmesį. Šią kolekciją turėtų peržiūrėti ir tie, kam patinka modernus interjeras. Pavyzdžiui, tapetai su gyvomis spalvomis ir gausiomis detalėmis šalia baltų sienų ir baldų aiškiomis linijomis atrodo išties efektingai.

 

Kaip visada, tapetų pagrindas – ekologiški dažai, kurių spalvas rasite šiame Little Greene dažų kataloge. Jūsų namų interjeras bus išties skoningas, mat šiose nuotraukose tapetų raštai parodyti interjere, kurį papildo Little Greene dažų spalvos

 

Na, o jei tapetų spalva jūsų namams ne visiškai tinka, galite pasirinkti iš kelių to paties rašto atspalvių. Atkreipkite dėmesį, kaip skirtingai atrodo įspūdingi „Woodblock Trail - Union“ tapetai svetainėje, o nuėmus spalvas kita versija „Woodblock Trail – Mono“ labiau tinka mažesnei erdvei, tad vonios interjeras tampa daug ramesnis ir subtilesnis.

 

Visus naujos Little Greene kolekcijos tapetus galite įsigyti dažų ir tapetų parduotuvėje Namai ir objektai Vilniuje arba šioje el. parduotuvėje. Dar niekada rankų darbo tapetai internetu nebuvo taip lengvai pasiekiami kiekvienam Lietuvos gyventojui!

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.