Tapetų klijai

Tapetų klijai yra tarsi taškas ant „i“, kuris visiškai garantuoja aukščiausią kokybę, kokią siūlo tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene rankų darbo tapetai. Juk, pasibaigus remontui, niekas nenori patirti apmaudo pastebėjus netolygiai priklijuotus ar dar blogiau – nuo sienos atšokusius tapetus. Tokiu atveju bus sugadintas jūsų kambario interjeras, o jūs išleisite papildomų pinigų pirkdami naujus rulonus, sugaišite daug laiko organizuodami darbą ar patys jį atlikdami.

Tapetų klijai Little Greene ir Farrow & Ball sukurti klijuoti šių kompanijų tapetus. Aukšta kokybė ir paprastas naudojimasis - kaip visada tai yra dvi esminės savybės, kuriomis pasižymi ir tapetų klijaiTapetavimas taps paprastu ir maloniu darbu, į kurį galite įtraukti visus šeimos narius, o pasiektas rezultatas - svajonių interjeras - jus kasdien džiugins. Be to, kas žino, galbūt būtent tapetų klijavimas bus tuo prisiminimu, kurį jūsų šeima juokaudami dažnai dalinsis ir tarpusavyje, ir su kitais. 

Nežinote, kiek tiksliai rulonų reikės jūsų kambario tapetavimui, tad sunku apskaičiuoti, kiek kainuos ir tapetų klijavimas? Kreipkitės į parduotuvės Namai ir objektai konsultantus.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.