NAUJI "Farrow & Ball" tapetai su blizgesiu 2019 m.

Tapetai, kuriuos 2019 m. balandį pristatė “Farrow & Ball”, yra puikus pavyzdys, kaip anksčiau išleistiems tapetų raštams galima suteikti tokį naują skambesį, nuo kurio akimirką užima kvapą, o interjeras tampa šiuolaikiškas su žaviu klasikos dvelksmu.

 

Šie tapetai, kurių raštais yra praturtintas įprastinis “Farrow & Ball” kompanijos tapetų katalogas, dabar pasipuošė ne tik naujais spalvų deriniais, bet ir auksinės ar sidabrinės spalvos blizgesiu. Kai kurie smulkesnio rašto tapetai, pavyzdžiui, “Yukutori” ar “Amime” žavi subtiliu mirguliavimu. Stambesnio rašto tapetai, pavyzdžiui, “Lotus”, “Enigma” ar “Tourbillon” suteikia dramatiškumą ir stiprų įspūdį. Bet kokiu atveju tai yra išties prabangūs tapetai, kurie nepalieka abejingų.

 

Prabangūs tapetai išsiskiria ne tik tinkamai dozuota aukso ar sidabro spalvos doze, kurios dėka interjeras yra neužgožtas, neaakinantis ir neapsunkinantis. Naujoje kolekcijoje, kaip ir būdinga tokio aukšto lygio kompanijai kaip “Farrow & Ball”, blizgesio dozė yra teisingai apskaičiuota, o jomis paryškintos detalės naujai suskamba net ir tiems, kam tapetai su blizgesiu nebuvo pirmo susidomėjimo raštas. Čia ypatingo dėmesio nusipelno šviesa, nes besikeičiantis apšvietimas ypač nuostabiai žaidžia su metaliniu blizgesiu ir atskleidžia tikrąjį grožį.

 

Tai prabangūs tapetai ir savo kokybe. Jų pagrindui panaudoti tikri “Farrow & Ball” dažai, o pats raštas atspausdintas naudojant senąsias technologijas. Būtent todėl visas “Farrow & Ball” tapetų katalogas, taigi ir naujoji kolekcija yra ne masinės gamybos produktas, o nepakartojami rankų darbo tapetai, kurių aukšta kokybe galima įsitikinti tiek perbraukus tapetą ranka, tiek pasižiūrėjus akimis. Kaip sakoma, tikroji XXI a. prabanga yra rankų darbas, tad šie prabangūs tapetai yra tikras šio posakio įrodymas.

 

Tie, kuriems prabangūs tapetai yra tas pats kaip ištaigingas interjeras, gali pasirinkti tarp įvairių raštų. Tai ir auksinis bambukas subtilios rožinės spalvos fone tiems, kuriems patinka rytietiškas interjeras, drąsūs aukso ornamentai tamsiame fone tiems, kuriems artimas “Art deco” interjeras. Rafinuotam skoniui neabejotinai įtiks tapetai su ornamentais “Amime”, o žaismingais kaimo vaizdais žavintis “Gable” blizgesio dėka dar labiau žadina vaizduotę.

 

Kaip visada, jei neapsisprendžiate, kurį raštą išsirinkti, tapetų mėginėliai yra pats tinkamiausias sprendimas tiek perkantiems internetu, tiek mūsų parduotuvėje “Namai ir objektai” . Na, o visi tapetai su blizgesiu yra meniu dalyje “Farrow & Ball” ekologiški tapetai ir išskirti užrašu NAUJA.

Skaityti...

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.