„Little Greene“ ekologiški tapetai

Ekologiški tapetai, kuriuos sukūrė Little Greene – tai daugiau nei 300 m. dirbančios britų kompanijos darbo rezultatas, kurių dėka naujai atrodo be kokių namų interjero dizainas.

 

Didžiąją dalį Little Greene kolekcijų įkvėpė turtingas Didžiosios Britanijos paveldas. Pirmieji tapetų sluoksniai atrandami atliekant remontą istoriniuose kelių šimtų metų senumo namuose ar net statybinių šiukšlių krūvose. Kompanijos profesionalai, bendraudami kartu su „English Heritage“ ir „National Trust“ organizacijomis, juos kruopščiai renka, saugo ir atkuria. 

 

Gamyboje naudojami itin kokybiški ekologiški Little Greene dažai, turintys didelę pigmentaciją. Taip sukuriamas neprilygstamas spalvos gylis. Darbo procese iki šiol išliko XVIII a. pab. gamybos būdai ir rankų darbas, sujungti su šiuolaikiškomis technologijomis. Būtent dėl šių priežasčių Didžiojoje Britanijoje Little Greene tapetai reiškia aukščiausią kokybę, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tai išties neprilygstami rankų darbo tapetai.

 

Little Greene - tai ir labai gražūs tapetai, kur istoriniai raštai subtiliai pakeisti ir pritaikyti šiuolaikiško žmogaus skoniui. Tie, kuriems patinka prabangūs tapetai ir klasikinis interjeras, kiekvienoje kolekcijoje ras iš ko pasirinkti. Tai tapetai su gėlėmis, tapetai su paukščiais, juostuoti tapetai, tapetai su drugeliais, kurių dėka jūsų namų interjeras taps jaukus ir malonus būti.

 

Jei jus labiau traukia modernūs tapetai ir modernus interjeras, jūsų namams tiks dryžuoti tapetai, tapetai su ornamentais ar tapetai iš šiuolaikiškos medžiagos, turintys metalinį blizgesį ir gyvybingas spalvas. Dar kitaip Little Greene tapetai suskambės, jei dalį sienos išklijuosite pasirinkę tapetus pagal spalvą, retro motyvus, 5-7 dešimt. stilių ar tiesiog visiškai skirtingo nei savo namų dizainas stilių.

 

O galbūt jus domina tapetai miegamajam ar tapetai vaikų kambariui, kurio nereiktų kas keletą metų remontuoti paaugus vaikui? Little Greene yra puikus pasirinkimas, nes tai ekologiški tapetai, kurie saugo jūsų sveikatą, o jų subtilūs raštai yra patikrinti laiko ir tinka įvairaus amžiaus bei skonio žmonėms.

 

Trūksta idėjų? Tapetų interjero galerija suteiks įkvėpimo!

 

Išsirinkote tapetus, bet nežinote, kaip jie atrodys būtent jūsų namuose? Čia sužinokite, kas yra tapetų mėginėlis ir kaip jį gauti nemokamai.

Skaityti...
Pagal stilių
Rodoma nuo 1 iki 150 iš 388 (3 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.