Stag Trail - Sterling

Tapetai, kurių raštas yra tipiškas klasikiniam karaliaus Jurgio laikų dizainui ir buvo atrastas mediniame viduramžių name Greyfriarse, Vorčesteryje, Anglijoje. Šie tapetai išsiskiria savo istorija. Namo Greyfriarse šeimininkė XX a. paprašė iš klebonijos palėpės atnešti nepanaudotus tapetus. Jų fragmentus jis įrėmino ir pakabino valgomajame. Įtarusi, kad turkio spalvos tapetuose gali būti arsenikas, ji uždengė paneles rudu popieriumi, kad neapnuotytų savęs ar svečių. Tapetai iš palėpės išliko, juos iki šiol galima pamatyti senuosiuose namuose, žinoma, be jokio kenksmingo poveikio. 

Šių tapetų raštas, pasižymintis vešliomis augalų girliandomis, tarp kurių atidi akis pastebės žmogaus ar elnio figūras, yra aktyvus ir krentantis į akis. Šie rankų darbo tapetai turi 4 spalvų variantus. Tai visiškai ekologiški tapetai. Rulono išmatavimai - 52 cm x 10.5 m, rašto pasikartojimas – 45.7 cm. Šie tapetai yra iš kolekcijos „National trust“.
 

Suma: 148,50 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.
Svoris: 1kg.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.